Anne Bu Sefer Gerçekten Her Şeyi Batırdın! Hayatın Kaydı Banu: Masumiyet’ten İnternete Özel 9. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

19 Nisan 2021

Anne Bu Sefer Gerçekten Her Şeyi Batırdın! Hayatın Kaydı Banu: Masumiyet’ten İnternete Özel 9. Bölüm Fragmanı

Fox Tv’nin izlenme rekorları kıran dizisi Masumiyet, bütün heyecanıyla devam ediyor. 21 Nisan 2021 Çarşamba günü yayınlanacak olan 9. bölümün dijital özel fragmanı yayınlandı!

Ekranlara geldiği ilk günden beri büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Fox Tv dizisi Masumiyet, her hafta izleyicileri heyecanlandırmayı başarıyor. 19 yaşındaki kızının, babasının patronuna aşık olmasıyla hayatı değişen Bahar, kızını bu ilişkiden kurtarmak için her şeyi yapıyor. Çabaları sonuçsuz kalan anne, yine de kızını kurtarmaktan vazgeçmiyor.

8. Bölümde Neler Oldu?

blank

Harun tuzağa düştüğünü anladı ve tedbir almaya çalıştı. Timur tarafından kandırılan Bahar ise Harun’a olan güvenini tamamen kaybetti. Onlara kurulan bu tuzak, aynı zamanda mahkemede karşılarına çıkacak olan kocaman bir iftiraydı. Bahar, hem Ela’nın İlker’in lehine verdiği ifadeyi geçersiz kılmak, hem de Timur’dan boşanmak için harekete geçti. Bahar’ın, Ela’nın psikiyatri heyetine girmesi konusundaki girişimi Ilgaz’ları rahatsız etti. Annesinin kendi davasını satmakla suçlanmasını hazmedemeyen Ela, Bahar’a yardım etmek için kolları sıvadı. Bu yardım çabası, onu uzak durmaya çalıştığı İlker’e yakınlaştırdı. İlker Ela’nın dengesini bir kere daha alt üst ederken, asıl problem Ilgaz ailesinde yaşandı.

9. Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Başrollerini Deniz Çakır, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Tola Güleç ve Kimya Gökçe Aytaç’ın paylaştığı Masumiyet’te işler gittikçe karışıyor. Bakalım 9. bölümde izleyicileri neler bekliyor.

Kızını İlker Ilgaz’dan kurtarmak isteyen anne Bahar Yüksel ve oğlunun itibarını korumaya çalışan anne Hale Ilgaz arasındaki çekişme sürüyor. İşler iyi gitmeyince İlker annesine ‘Bu sefer gerçekten batırdın’ diyerek isyan ediyor. Ela’nın psikolojik durumu ise gittikçe kötüleşiyor. Eşine rağmen adaletin yerini bulması için çabalayan Bahar amacına ulaşabilecek mi, hep birlikte izleyeceğiz!

Benzer Haberler

Nesrin 19 Nisan 2021

Hulya avşar yüzünden bu diziyi izlemiyorum. Ayrıca oyunculuğu da çok kötü

Yorum Yaz