Melis Sezen, İlk Dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’da da Kötüymüş! “Kötü karakteri oynamak çok keyifli!” Diyor

Aleyna

Haberler

5 Ocak 2021

Melis Sezen, İlk Dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’da da Kötüymüş! “Kötü karakteri oynamak çok keyifli!” Diyor

Melis Sezen, 2020’nin en fenomen dizilerinden biri olan Sadakatsiz’in “Derin” karakterine hayat veriyor. Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan dizide Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi başarılı oyuncularla başrolü paylaşıyor. İzleyenler bilir! Melis Sezen, Derin karakteriyle kötü ve entrikacı bir tipi canlandırıyor. Biraz araştırdıktan sonra, Melis Sezen’in ilk işi olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde de kötü karakteri canlandırdığını öğrendik. Melis Hanım, bir röportajında kötü karakteri oynamanın nasıl bir duygu olduğundan bahsediyor!

Başarılı Oyuncu 24 Yaşına Girdi!

2 Ocak 1997 doğumlu olan Melis Sezen’in geçtiğimiz günlerde doğum günüydü. Hem yeni yıla girmenin hem de doğum gününün mutluluğunu yaşayan güzel oyuncu, sürpriz doğum gününde çok eğlenmişti.

Sadakatsiz’in Derin’i

Melis Sezen; Sadakatsiz dizisinde 24 yaşında, ailesi tarafından şımarık büyütülmüş Derin’i canlandırıyor. Derin; eğlenmeyi seven, kıpır kıpır bir kadın. Ama evli bir adama aşık olması, sonrasında da aşkına ulaşmak için elinden geleni yapması onu kötü olarak nitelendirmeye yetiyor!

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi’nin Asya’sı

Melis Sezen, 2016 yılında Star TV’de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oynamış. Bir gençlik dizisi olan Hayat Bazen Tatlıdır onun ilk dizisi. Bu dizide Birce Akalay, Ufuk Özkan, Simay Barlas, Anıl Tetik gibi başarılı isimler de vardı.

Melis Sezen, tıpkı şimdi oynadığı Sadakatsiz dizisinde olduğu gibi, Hayat Bazen Tatlıdır’da da kötü bir karakteri canlandırmış. Bir lise öğrencisi karakterine giren genç oyuncu, yaptığı kaoslarla ve kavgacı tipiyle dikkatleri çekmiş!

Videoda da gördüğünü gibi, Melis Sezen bu kötü karakteri başarıyla canlandırıyor! Oyunculuk kariyerine ilk atıldığı zamanlarda yaptığı bir röportajda kötü karakteri canlandırmanın nasıl bir duygu olduğundan bahsetmiş, güzel oyuncu. Melis Sezen, “Birçok dizi ve filmimde kötü karakteri canlandırdım. Kötü karakteri çok keyifli bir şey!” sözleriyle hayranlarını şaşırtıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz