Çukur Dizisinde Oynayan Burak Vega Arka Sokaklar’a Kötü Bir Karakterle Konuk Oyuncu Olarak Geliyor!

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Çukur Dizisinde Oynayan Burak Vega Arka Sokaklar’a Kötü Bir Karakterle Konuk Oyuncu Olarak Geliyor!

Televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisine bu hafta ilginç bir isim konuk olacak. Çukur’dan tanıdığımız Burak Vega bu kez de Arka Sokaklar’da!

Arka Sokaklar’da Yeni Konuk Oyuncu

Arka Sokaklar dizisini bilmeyen yoktur. Öyle ki bir dönem final yapsa da sonrasında tekrar başlayan dizi önümüzdeki hafta 568. bölümüyle yayına hazırlanıyor.

Diziye kimler girdi kimler çıktı haddi hesabı yok. Ne konuk oyuncular ne başroller geldi geçti dizinin setinden. Şimdi ise Burak Vega, konuk oyuncu olarak diziye giriyor. Arka sokakların konuk oyuncuları genelde kötü karakterler oluyor. Buna şaşırmayacaksınız! Burak Vega da kötü bir karakterle dizide yerini aldı.

Burak Vega Kimdir?

Çukur dizisiyle tanıdığımız Burak Vega kimdir diye sorarsanız, biraz da buna değinelim derim. Burak Vega 13 Mayıs 1994 yılında Antalya’da doğdu. 26 yaşında olan genç oyuncu, bir dönem profesyonel olarak müzikle uğraştı.

Onun hayali ise en başından beri oyuncu olmaktı. Bu nedenle de ailesiyle birlikte 2017 yılında İstanbul’a yerleşti. Çocukluk hayalini gerçekleştirmek için hemen eğitimlere başladı genç oyuncu.

İlk eğitimini Sadri Alışık Eğitim Merkezi’nde temel oyunculuk ve kamera önü dersleri alarak tamamladı. Burak Vega, hayallerine doğru giden yolda asla yılmıyordu. Hemen ardından usta oyuncu Ayhan Eroğlu ile birlikte ileri seviye method eğitimini de tamamladı.

Artık hayallerine kavuşmaya hazır olan Vega, Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’da oynamaya başladı. Onu, Çukur’da Nejat İşler’in yakın adamı olarak tanıdık. Genç ve yetenekli oyuncu böylece profesyonel oyunculuk hayatına ilk adımını atmış oldu.

Şimdi ise sıra kariyerinin zorlu basamaklarını adım adım tırmanmaya geldi. Öyle ki Arka Sokaklar dizisinin bu haftaki bölümünde konuk oyuncu olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. Burak Vega’nın hayranları da onu nasıl bir karakterde göreceğini merakla bekliyor.

Arka Sokaklar dizisini Cuma akşamı saatler 20:00’ı gösterdiğinde Kanal D’den izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz