Mert Yazıcıoğlu Sevgilisi Afra Saraçoğlu’nun Doğum Gününü Eğlenceli Bir Videoyla Kutladı: “Canım Sevgilim…”

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Mert Yazıcıoğlu Sevgilisi Afra Saraçoğlu’nun Doğum Gününü Eğlenceli Bir Videoyla Kutladı: “Canım Sevgilim…”

Bir Annenin Günahı dizisinde Öykü Özberk, Simay Barlas, Musa Uzunlar ve Emre Kınay ile başrolü paylaşacak olan Mert Yazıcıoğlu dizide “Yusuf” karakterini canlandırıyor. Mert Yazıcıoğlu’nu hatırladıktan sonra içimizi ısıtan aşkına dönelim.

Mert Yazıcıoğlu’nun bir yılı aşkın süredir Afra Saraçoğlu ile birlikte olduğunu biliyoruz. Afra kızımızı da Fazilet Hanımın Kızları dizisinden tanıyoruz. Başarılı oyuncu geçtiğimiz dönemde ise Öğretmen dizisinde oynamıştı.

Çiftin Mutlu Pozları Çok Konuşuluyor

Mutlu çift aşklarını sosyal medyaya çok fazla duyurup mutlu pozlarını bizimle paylaşmasalar da arada yaptıkları paylaşımlar da gündeme oturuyor.

Geçenlerde Afra Saraçoğlu’nun yaptığı bir paylaşıma “huzur” notunu eklemesi hayranlarını mutlu etmiş ve not çok konuşulmuştu.

1. Yılları Olmuş Bile

Geçtiğimiz aylarda da Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu çifti, birinci yıllarını doldurmuştu. Tatlı çift bunun fotoğrafını da Instagram’da bir storyle paylaşarak sevenlerini mutlu etmişti.

Afra Saraçoğlu bir storyle hem bu mutlu günlerini kutlamıştı hem de tüm Türkiye’ye yıldönümlerini ilan etmişti. Bir senemiz doldu bile mesajı veriyordu adeta! Afra Saraçoğlu, fotoğrafa “Uzun yıllar böyle gülelim!” notunu ekleyerek aşklarının daim olması için dileklerde bulundu.

Şimdi de Doğum Günü

Afra’nın bu paylaşımından sonra sıra Mert’e gelmişti. Herkes ondan bir atak bekliyordu. Öyle ki, tam da bu sıralarda Afra’nın doğum günü olduğunu öğrenen takipçiler bakalım Mert nasıl kutlayacak diye merakla bekledi.

Mert’den önce Afra kızımızın doğum günü pek çok seveni tarafından kutlandı. Bakar mısınız? Instagram storyleri doğum günü dilekleriyle yağmur gibi yağıyor.

Mert Yazıcıoğlu’dan da biricik sevgilisi Afra Saraçoğlu’nun doğum günü için çok tatlı bir video geldi. Bu video herkesin yüzünü güldürdü.

Mert paylaşımında “Doğum günün kutlu olsun birtanem. Hep böyle mutlu ol. Nice güzel günlerimiz olsun. İyi ki varsın!” diyerek sevgilisinin doğum gününü kutlarken düşman çatlatıyordu adeta. Biz de Afra Hanım’a mutlu yıllar diliyoruz..

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz