Gizem Karaca Nihayet İddialı Bir Karakterle Televizyona Dönüyor! Baraj Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu

Aleyna

FOX

2 Aralık 2020

Gizem Karaca Nihayet İddialı Bir Karakterle Televizyona Dönüyor! Baraj Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu

Ünlü oyuncu Gizem Karaca nihayet sessizliğini bozdu. Karaca, FOX’un iddialı dizisi Baraj’ın kadrosuna dahil oldu.

Ünlü oyuncu Gizem Karaca’dan nihayet hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi. Karaca, FOX TV’nin iddialı dizisi Baraj’ın kadrosuna dahil oldu. Karaca, dizide dengeleri değiştiren “Avukat Bahar” rolüyle karşımıza çıkacak. Bahar karakteri başrol oyuncusu Feyyaz Duman’ın canlandırdığı Nazım karakterinin avukatlığını üstlenecek. Cesur ve güzel avukat Bahar, dizinin en kilit karakterlerinden biri olacak.

Nihayet Dizilere Geri Döndü!

Gizem Karaca

Gizem Karaca, her ne kadar televizyon sayesinde ünlenen bir oyuncu olsa da son yıllarda yüzünü sinemaya döndü.Ünlü oyuncu birbiri ardına tam 6 filmde başrol oynadı. Karaca birkaç ay önce TRT’nin drama dizisi Şampiyon’da Elisa karakteriyle karşımıza çıktı ve televizyona dönüşünün sinyallerini verdi. Onu şimdi de salı günlerinin iddialı dizisinin en iddialı karakterlerinden biri olarak seyredeceğiz.

Baraj Aldı Başını Gidiyor!

Baraj kadrosu

Medyapım’ın FOX TV için hazırladığı iddialı dizi Baraj’ın ilk iki bölümü talihsiz bir zamanlamayla tam da pandemi öncesinde yayınlandı. Baraj özellikle Kadın dizisi sayesinde hayranlarını artıran Feyyaz Duman’ın başrolde olması sayesinde dikkat çekse ve çok beğenildi. Ama pandemi yüzünden çekimlere altı aydan daha uzun bir süre ara verilmesi gerekti. Hal böyle olunca seyirciler Baraj’ın adını bile unuttu! Yeni sezonda da karşısında Menajerimi Ara ve reyting listelerini alt üst eden Masumlar Apartmanı olunca Baraj ekibi reytinglerde büyük bir hezimet yaşadı.

Gizem Karaca

Sezonun en iddialı yapımı Menajerimi Ara bile salı günlerinde tutunamayıp pes etti ama Baraj reytinglerini giderek yükseltmeyi başardı! Hikayedeki değişimler sayesinde hızla akmaya başlayan dizi kendi kitlesini oluşturdu ve sezonun en zor gününde ekranda kalmayı garantiledi. Her hafta izleyicileri şok eden Baraj’ın yeni sürpriz unsuru da Gizem Karaca’nın canlandıracağı Avukat Bahar olacak gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz