Zamanında Instagram’dan Yürümüştü! Jason Statham’ın Türkiye’ye Geleceğini Öğrenen Ezgi Mola Yine Coştu!

Aleyna

Haberler

15 Ocak 2021

Zamanında Instagram’dan Yürümüştü! Jason Statham’ın Türkiye’ye Geleceğini Öğrenen Ezgi Mola Yine Coştu!

Dünyaca ünlü oyuncu Jason Statham, yeni sinema filmi için Türkiye’ye gelecek. Bu haber, Statham’ın en büyük hayranlarından biri olan Ezgi Mola’yı coşturdu!

Ezgi Mola ve Jason Statham

Hollywood yıldızı Jason Statham, ismi henüz belli olmayan ve Guy Ritchie’nin yöneteceği yeni filminin çekimleri için Türkiye’ye gelecek. İkili, daha önce “Lock, Stock and Two Smoking Barrels” ve “Snatch” adlı efsane filmler için bir araya gelmişti. Yeni filmlerinin bir kısmının Türkiye’de çekilecek olması sinemaseverleri mutlu etti. Ama onlardan da mutlu olan biri var, ünlü oyuncu Ezgi Mola!

“Ben düşerken yükseklerden…”

Ezgi Mola, sosyal medyayı en aktif kullanan oyuncuların başında geliyor. Birbirinden komik videolar ve yorumlar paylaşan Mola’nın en sevilen paylaşımlarından biri de şüphesiz Jason Statham’la ilgili olanlardı!

Ezgi Mola Instagram

Ünlü oyuncu, Jason Statham’a olan hayranlığını neredeyse her fotoğrafının altında belli etti.

Ezgi Mola Instagram

Ezgi Mola, tabir-i caizse, Jason Statham’a Instagram’dan yürüdü. Hem de epey uzun süre!

Ezgi Mola Instagram

Acaba Türkçe bilse Jason Statham’ın tepkisi ne olurdu? Onu bu kadar düşünen bir kadına hiç değilse cevap yazardı herhalde!

Ezgi Mola Instagram

“Paşasının” çekimler için Türkiye’ye geleceğine de tabii ki en çok Ezgi Mola sevindi. Son paylaşımından anlaşılana göre zaten bizden önce bu durumdan haberi varmış!

Kurumuş Boğazım!

Ezgi Mola

Jason Statham’ın Türkiye’ye geleceği duyulunca Ezgi Mola’nın mesaj kutusu dolup taşmıştır herhalde! O da konuyla ilgili bir story çekerek “Konuştuk zaten, geleceğinden haberim vardı” dedi.

Şakanın dozunu artıran Ezgi Mola, Jason Statham’la olan bir “anısını” paylaştı ve ünlü oyuncuya seslendi: “Unuttun mu?

Ezgi Mola story

Ezgi Mola, hem “Masumlar Apartmanı” dizisindeki olağanüstü performansıyla izleyenleri kendine hayran bırakıyor hem de esprileriyle bizi sürekli güldürüyor. Böyle insanlar iyi ki var! Umarız, bu gelişinde Jason Statham’la tanışır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz