Yasak Elma’nın Setinde Anne Oğul Aşkı! Eda Ece, Şevval Sam ve Oğlu Tarık Emir Tekin’in “Anne-Oğul Aşkını” Paylaştı

Aleyna

FOX

15 Ocak 2021

Yasak Elma’nın Setinde Anne Oğul Aşkı! Eda Ece, Şevval Sam ve Oğlu Tarık Emir Tekin’in “Anne-Oğul Aşkını” Paylaştı

Fox TV’nin 4 yıldır fenomen dizisi Yasak Elma’nın setinde anne oğul aşkı yaşanıyor. Dizinin “Ender”i Şevval Sam, kendisi gibi oyuncu oğlu Tarık Emir Tekin ile sarılmalı öpmeli halliyle görüntülendi. Dizinin Yıldız’ı Eda Ece, anne oğul arasındaki bu aşkı Instagram hesabından paylaşmadan edemedi.

Anne Oğul Meslektaşlar!

Şevval Sam’ın Metin Tekin ile evliliklerinden dünyaya getirdiği Tarık Emir Tekin, annesinin izinden giderek oyunculuk kariyerine çoktan başladı. Tarık Emir, Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine hayat veriyor. Selçuk; zor bir çocukluk dönemi geçirmiş, öfke patlamalarıyla dizide olay yaratan bir karakter. Tarık Emir Tekin de bu karakterin hakkını veriyor!

Anne Oğul Aşkını Önce Tarık Emir Paylaştı!

Hem oyunculuğu hem de güzel sesiyle gönlümüzde taht kuran Şevval Sam’ın biricik oğlu Tarık Emir Tekin, dün annesiyle olan bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. Bu fotoğrafı görenler, “Anne oğul farklı dizilerde oynuyor.” şeklinde yorumlar yapmıştı.

Şevval Sam ve oğlu Tarık Emir’in birbirlerini nasıl sevdikleri fotoğraftan bize kadar yansıyor doğrusu!

Eda Ece de Bu Aşka Tanık Olanlardan!

Eda Ece, ne zaman sette olduğunu Instagram hesabından haftalık olarak paylaşarak bildirmeyi ihmal etmiyor. Öyle ki neredeyse her hafta onun set paylaşımlarına tanık oluyoruz. Geçen haftalarda da minik rol arkadaşı Halit Can’la bir video gelmişti.

Başarılı youncu bugün de sette tanık olduğu anne oğul aşkını paylaştı. Eda Ece, Şevval Sam ve oğlu Tarık Emir Tekin’in birbirlerine sarılıp öptükleri anı “I Love You Baby” şarkısıyla paylaştı. Böylece herkes bir kez daha Şevval Sam ve Tarık Emir Tekin’in bu kalpleri yumuşatan görüntüleriyle gülümsedi.

Eda Ece’nin bu aşk dolu paylaşımını rol arkadaşı Şevval Sam ve Tarık emir Tekin’de kendi hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz