Hadise’nin O Ses Türkiye Rap Şıklığının Bedeli Belli Oldu: Çizmelerin Fiyatını Duyunca Şoke Olacaksınız!

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Hadise’nin O Ses Türkiye Rap Şıklığının Bedeli Belli Oldu: Çizmelerin Fiyatını Duyunca Şoke Olacaksınız!

Ünlü şarkıcı Hadise’nin lüks kıyafet tutkusunu bilmeyen kaldı mı? Kalmamış olması lazım çünkü güzel şarkıcı her hafta birbirinden şık ve pahalı kombinlerle Instagram hesabına fotoğraf atmayı ihmal etmiyor.

Hadise

Bugün ise Exxen’de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap yarışmasında jüri koltuğunda oturan Hadise, yarışma için özel kombiniyle şıklığını konuşturdu. Ancak her şıklığın bir bedeli var elbette; Hadise’nin bu siyahlar içindeki şıklığı için ödediği fiyatı duyunca küçük dilinizi yutabilirsiniz!

Hadise

2021 Hadise’ye Uğurlu Geldi!

Bildiğiniz gibi 2021 yılına hızlı giriş yapan ünlülerden biri de Hadise oldu. Aslında 2021’in Hadise’ye uğurlu geleceği daha yılbaşı gecesinden belliydi. Aynı gece hem TV8’de “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” programında boy gösteren güzel şarkıcı hem de günümüzün yeni vebası Tiktok’ta online bir konser verdi. Bu sayede Koronavirüs pandemisi nedeniyle bütün eğlence mekanları kapalı olmasına rağmen; yılbaşı gecesi en çok kazanan ünlü Hadise oldu.

Ancak Hadise’nin projeleri bunlarla sınırlı değildi elbette. Geçtiğimiz aylarda yeni bir kolajen markasıyla işbirliği yapan güzel şarkıcı; büyük bir yüreklilikle reklam çekimini sıfır makyaj ile gerçekleştirdi. Fakat Hadise’nin makyajsız reklam çekimi yaptığına inanmayan ve güzel şarkıcıya “çirkin” diyen isimler de olmadı değil! Ancak Hadise bu eleştirilere kulak asmadan; Instagram hesabından makyajsız fotoğraflar paylaşarak takipçilerine ilham olmaya devam ediyor.

Ancak kuru kuru ilham olmak karın doyurmuyor bildiğiniz gibi, bütün bu ilhamların kaynağı Hadise’nin reklam yüzü olduğu kolajen markasının PR çalışması aslında. Güzel şarkıcının bu PR çalışmalarından ne kadar kazandığını bilmiyoruz ama her hafta bu kadar lüks kıyafetlerle karşımıza çıkabildiğine göre oldukça yüklü bir meblağ alıyor olsa gerek.

Bunlar Nasıl Fiyatlar Böyle?

Hadise’nin “O Ses Türkiye Rap” yarışması için seçtiği kombini gerçekten göz kamaştırıcı. Ancak özellikle de güzel şarkıcının dikkat çeken çizmelerinin fiyatı daha da göz kamaştırıcı.

Güzel şarkıcının çizmeleri Christian Louboutin markasına ait ve fiyatı tam olarak 25 bin 735 TL. Bu fiyatı bizlere buluşturan “fenomenlernegiymis” Instagram sayfasına araştırması için teşekkür etmek gerekiyor!

Benzer Haberler

Esma Nur 24 Şubat 2021

Sizin en büyük hayranınızım sizi seviyorum…

Zzz 24 Şubat 2021

Aa çok ucuzmuş bende 1-2 milyon sanmıştım 🙄

Yorum Yaz