Türkücü Alişan ve Oğlu Burak’ın Eğlenceli Matruşka Bebek Oyunu: Burak’ın Kahkahaları Günümüzü Şenlendirdi!

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Türkücü Alişan ve Oğlu Burak’ın Eğlenceli Matruşka Bebek Oyunu: Burak’ın Kahkahaları Günümüzü Şenlendirdi!

Ünlü türkücü Alişan oğlu Burak’la eğlenceli bir video paylaştı. Alişan’ın paylaştığı storyde oğlu Burak’la birlikte ünlü matruşka bebekleri incelediğini görüyoruz. Her matruşka bebeğin içinden bir tane daha bebek çıkması hem Burak’ı hem de Alişan’ı oldukça eğlendirmiş gibi görünüyor!

Alişan ve Burak

Geçtiğimiz haftalarda ikinci kez baba olan Alişan’ın ne kadar iyi bir baba olduğu herkesin dilinde. Hatta Söylemezsem Olmaz programının kaotik sunucuları bile önceki haftalarda Alişan’ın ne kadar iyi bir eş ve baba olduğunu anlatmıştı. Özellikle de herkese sivri diliyle ağır yorumlar yapan Seren Serengil, Alişan’ın Buse Varol’a iyi bir eş olduğunu ve Burak’a harika bir baba olduğunu söylemiş ve ünlü türkücüyü öve öve bitirememişti.

Alişan ve Burak

Örnek Baba ve Eş Alişan!

Bildiğiniz gibi Instagram’ın en şeffaf çiftlerinden biri Alişan ve Buse Varol, her attıkları adımı, her gittikleri yeri bizlerle paylaşıyorlar. Hatta Buse Varol’un doğumuna ve lohusalığına bile şahitlik ettik. Yeni doğan kızları Eliz’i ise bazı akrabalarından bile daha önce gördük! Hal böyle olunca Alişan’ın ne kadar iyi bir eş ve baba olduğuna da kendi gözlerimizle şahitlik ediyoruz.

Alişan ve Buse Varol

Ünlü türkücünün, doğumdan sonra ise Buse Varol’a yaklaşık 500 bin liralık bir tektaş hediye ettiği haberi ise resmen sosyal medyayı salladı!

Buse Varol ve Alişan

Alişan eşine yaptığı bu jest için: “Öyle şeyleri konuşmayı çok sevmiyorum ben. Duyuluyor ama yapacak bir şey yok. Varsa öyle bir imkânım tabii ki alacağım. Sonuçta bana iki tane evlat verdi. Bu hediye değil içimden gelen bir şey.” açıklamasını yaparak, örnek bir eş ve baba olduğunu cümle aleme duyurdu!

Buse Varol ve Alişan

Baba Oğul’dan Matruşka Oyunu!

Ünlü matruşka bebekleri bilirsiniz, iç içe geçen şu meşhur bebekler! Bugün Alişan, oğlu Burak’ı matruşka bebeklerle tanıştırdı. Baba oğulun eğlenceli oyunu hepimizin yüzünü güldürdü.

Küçük Burak’ın her içini açtığı bebekten, bir tane daha bebek çıkması onu çok keyiflendirdi. Baba oğul kahkahalar içinde oyunlarına devam ettiler. Böyle bir anı Alişan Instagram’a atmadan durur mu? Asla durmaz. İyiki de durmamış! Burak’ın kahkahaları günümüzü şenlendirdi resmen.

Benzer Haberler

Meryem 24 Şubat 2021

Maşallah barekallah , Allah daim etsin mutluluklarını

Yorum Yaz