Farah Zeynep Abdullah’ın İsyanı! Masumlar Apartmanı’nda Spoiler Krizi Çıkınca Senarist Çılgına Döndü: “Nasıl…”

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Farah Zeynep Abdullah’ın İsyanı! Masumlar Apartmanı’nda Spoiler Krizi Çıkınca Senarist Çılgına Döndü: “Nasıl…”

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nda spoiler krizi çıktı! TV100’de çalışan Birsen Altuntaş’ın dizinin sezon finali hakkında Instagram ve Twitter’da spoiler vermesi Masumlar Apartmanı senaristlerinden Deniz Madanoğlu’nu çileden çıkarttı! Deniz Madanoğlu, Twitter’dan Masumlar Apartmanı hakkında spoiler veren Birsen Altuntaş’a sitem ederek bu yaptığını doğru olmadığını dile getirdi.

Masumlar Apartmanı’nda Olay Var!

Bildiğiniz gibi Masumlar Apartmanı, büyük bir başarı ile yoluna devam ediyor. Sezon başından beri ekran başındaki izleyicileri kendisine bağlamayı bilen ve bazı kişilerin psikolojisini bozmayı başaran dizinin arkasında güçlü bir senaryo ve yetenekli oyuncular var! Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı’nın senaryosu ise Deniz Madanoğlu’na emanet edildi.

Masumlar Apartmanı

Başrollerini Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Masumlar Apartmanı’nın oyuncu kadrosu hem çok eğlenceli hem de çok yetenekli. Oynadıkları karakterleri adeta yaşayan oyuncular, her hafta bizlere resmen oyunculuk dersi veriyor. Yavaş yavaş sezon finaline doğru ilerlediğimiz şu günlerde ise sosyal medyada “spoiler” krizi çıktı.

blank

Ortalık Karıştı!

TV100’de çalışan Birsen Altuntaş, hem Instagram’dan hem de Twitter’dan dizilerle ve oyuncularla ilgili son dakika gelişmelerini paylaşarak; birçok televizyon seyircisinin merak ettiği soruları cevaplandırıyor. Birkaç zamandır ise Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Bugün bu konu hakkında bir haber yapan Birsen Altuntaş Farah Zeynep Abdullah’ın ölerek diziden çıkacağını şu sözlerle duyurdu; “Sezona damgasını vuran #OGMPictures imzalı #MasumlarApartmanı haftaya unutulmaz bir bölümle sezon arası veriyor. Sezon finaline #FarahZeynepAbdullah’ın hayat verdiği İnci’nin ölümü damga vuruyor. İnci’nin ölümü eşi Han’ı (Birkan Sokullu) darmadağın ediyor. Han yol arkadaşını sarsıcı bir şekilde kaybetmenin şokuyla çıldırıyor. Diziden kendi isteğiyle ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın nasıl öleceği ise merak konusu…”

Twitter’da bu haberi gören dizinin senaristi Deniz Madanoğlu ise Birsen Altuntaş’a isyan etti; “Yaptığınız şey hiç ama hiç doğru değil. Her şeyin tadını kaçırıyorsunuz, verilen emeğe yazık ediyosunuz,ne hakkınız var buna?? Spoiler vermek ne demek, sürprizleri açık etmek ne demek? Nasıl bi rahatlık pervasızlıktır bu!”

Deniz Madanoğlu’ndan sonra diziden ayrılacağı iddia edilen Farah Zeynep Abdullah da Twitter’dan Birsen Altuntaş’a yüklendi: “Haber verirmişçesine doğru ya da yanlış spoiler vermek izleyici açısından düşünürsek de ayıp, yapımda emeği geçenler açısından düşünürsek de ayıp. Her şekil ayıp”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz