İddialar Doğruymuş: Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın Diziden Nasıl Ayrılacağı Belli Oldu!

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

İddialar Doğruymuş: Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’ın Diziden Nasıl Ayrılacağı Belli Oldu!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı reytingleri alt-üst etmeye devam ediyor. Hem konusu hem de oyuncuların sergilediği performansla dillerden düşmeyen dizi, ayrılık iddialarıyla çalkalanıyor.

Hem Konu Hem de Oyuncular Bomba Gibi

OGM Pictures imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali oturuyor. Madalyonun İçi kitabının Çöp Apartman bölümünden uyarlanan Masumlar Apatmanı’nın senaryosu ise Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınıyor. Sevilen dizinin başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar ve Ezgi Mola paylaşıyor.

blank

Masumlar Apartmanı, Birkan Sokullu’nun hayat verdiği Han ve Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterlerinin, ağır obsesyonların gölgesinde yaşadıkları aşkı konu alıyor. Bir kaza eseri tanışan Han ve İnci arasında masum bir aşk kıvılcımlanıyor. Ancak Han’ın obsesyonlu ablaları Safiye ve Gülben, Han’ı kaybetme korkusuyla bu aşka mani olmak için ellerinde geleni yapıyor. Bunlar olup biterken hikayede Safiye ve Gülben’in çocukluklarından gelen travmatik hikayeleri de anlatılıyor.

Dramatik Sahneler Oyuncuları Zorluyor

blank

Bu konu çerçevesinde gelişen Masumlar Apartmanı, zaman zaman izleyenleri güldürse de, genel anlamda göz yaşının dinmediği bir dram olarak karşımıza çıkıyor. Bizleri izlerken yiyip bitiren dizide oyuncu olmak nasıl bir histir tam olarak bilemesek de, bir hayli yorucu olduğunu tahmin etmek zor olmuyor.

Farah Zeynep Abdullah Diziye Veda Ediyor

blank

Bu sebeple olacak ki; dizinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah’tan geçtiğimiz günlerde hayranlarını üzecek bir haber geldi. Bazen çok ağır dramatik sahneler içeren dizinin çekimleri esnasında hem duygusal hem de fiziksel olarak çok yorulduğunu belirten Abdullah, yeni sezonda kadroda olmak istemediğini bildirdi.

İnci Ölüyor

blank

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre güzel oyuncunun ayrılık talebi sonrasında senaryo yeniden şekillendi. Haftaya yayınlanacak bölümüyle kısa bir mola verecek olan dizinin sezon finaline, İnci’nin ölümü damga vuracak. Hayat arkadaşını kaybetmenin yükünü kaldıramayan Han adeta çıldıracak.

blank

Tamamen kendi isteği ile diziye veda eden Farah Zeynep Abdullah’ın hayat verdiği İnci karakterinin ne şekilde öleceği konusunda herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. Dizi severler merak içinde sezon finalini bekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz