Final Yapmaya Hazırlanan Çukur’un Son Sürprizi Seyircileri Çok Şaşırtacak: Bunu Kimse Beklemiyordu!

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Final Yapmaya Hazırlanan Çukur’un Son Sürprizi Seyircileri Çok Şaşırtacak: Bunu Kimse Beklemiyordu!

Tam dört sezondur Show TV’de ekranlara gelen ve ilk günden bu yana izleyici kitlesini kaybetmemeyi başaran Çukur finale doğru emin adımlarla yürüyor. Beklenilenin aksine final öncesi bölümlerde de aksiyonu hiç düşürmeyen dizide final öncesi seyircileri çok şaşırtacak sahneler yer alacak. İşte beklenen sürpriz!

Yamaç’ın Gereksiz Hamlesi

Dünkü bölümde yine tüm mahalle büyük bir aksiyonun içine düşmüşken öyle bir sahne yaşandı ki akıllara acaba dizi bitmeden onu yeniden görecek miyiz sorusu geldi? Kimi mi? Tabii ki Dilan Çiçek Deniz’i. Bölümün sonunda tüm ailenin yeniden Amca tarafından ele geçirildiğini düşünen Yamaç onları kurtarabilmek için Amca’ya teslim olur. Herkesten habersiz bunu yapan Yamaç aslında boş yere bunu yapar çünkü kadınlar kendilerini ve çocukları zaten koruyabilmişlerdir.

Dilan Çiçek Deniz Yeniden

blank

Bölümün sonunda Amca’nın eline geçen Yamaç Amca’nın adamları tarafından bir yere götürülür. Son sahnede elleri ve ayakları bağlı bir şekilde havuza atılır. Koçovalı kardeşler onu bulmaya çalışırlar ama bölüm yetişemedikleri algısı ile bitince adeta herkes ayrı şoka uğradı. Suda boğulmakla yüz yüze kalan Yamaç ise hemen Sena’yı hatırlar. Bu nedenle de dizinin finalinde Sena’yı yani Dilan Deniz’i yeniden Çukur setinde göreceğiz anlaşılan.

Bir de Cenaze Sahnesi Eklenince

Dizinin son bölümünde Amca’nın ve uyuşturucu çetelerinin mahalleden arındırılıp mutlu bir sonla diziyi bitirmeyi hayal edenler için Yamaç’ın son durumu son derece sarsıcı oldu doğrusu. Oysa ki aile yeniden bir araya gelmiş mahalle ise her sorundan kurtulmak üzereydi. Tüm bunlara gerçekten de çok az kalmıştı. Ama şimdi son dakikada ortaya çıkan motosikletliler yetmiyormuş gibi bir de Yamaç’ın ölüp ölmeyeceği merak edilenler arasına girdi. Tüm bunların üstüne Çukur’da Yamaç’ın cenazesi kaldırılırken çekilmiş görüntüler sosyal medyaya sızınca da olanlar oldu. Hal böyle olursa eğer beklenen olacak ve finalde ölenler yeniden dirilerek dizi ekranlara veda edecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz