Ortalık Fena Karışacak! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Paylaşım Delisi Ünlülere “Diss”

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Ortalık Fena Karışacak! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Paylaşım Delisi Ünlülere “Diss”

Ünlü oyuncu Eda Ece, sevgilisi Buğrahan Tuncer’le neden paylaşım yapmadığını açıkladı. Sürekli paylaşım yapan ama haberleri çıkınca isyan eden ünlülere de “diss” atmayı ihmal etmedi!

Eda Ece

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece, sezonun yorgunluğunu ekip arkadaşlarıyla birlikte çıktığı tatilde attı. İstanbul’a döner dönmez de sanat fuarının yolunu tuttu! Geçen yıl çevrim içi gerçekleşen Contemporary İstanbul’un açılışına sevgilisi Buğrahan Tuncer’le birlikte katılan ünlü oyuncu, 10 yıldır bu sergiyi ziyaret ettiğini söyledi. Zaten, yıllar önce de bu işi yapıyordu! Ünlü oyuncu, “19 yaşındayken burada çalışmıştım. Psikoloji okurken staj yapmıştım. Onlarda yurtdışı fuarlarına falan gitmiştim Oyuncu olmasaydım belki de bu işi yapıyor olurdum. O kadar severim ve bilirim” sözleriyle sanata olan tutkusunu anlattı.

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Ama yanında sevgilisi de olunca, konu hemen sanattan uzaklaşıp gönül işlerine kaydı. Malum, ünlü oyuncunun sevgilisi Buğrahan Tuncer, geçtiğimiz günlerde Euroleague şampiyonu olan Anadolu Efes’te oynuyor. Ama Eda Ece, şampiyonluk maçı sırasında sevgilisinin yanında değildi, tebrik paylaşımını da hemen sildi! Bu konuda ilk kez konuşan Eda Ece, sevgilisiyle gurur duyduğunu söyledi ve Köln’e almadıkları için maça gidemediğini söyledi. “Eski bir resmimizi paylaştım. Çok da güzel de çıkmamışız. Çözünürlüğü falan da kötüydü. Buğra’da ‘Koya koya bunu mu koydun. Bir sürü resmimiz var’ deyince kaldırdım. Çok fazla da resim paylaşmıyoruz. Ayrıldı barıştı magazin haberi oluyoruz. Biz de öyle bir çift değiliz” dedi. Gerçekten de, neredeyse hiç paylaşım yapmasalar da Instagram’daki hareketlerinden bile fırtınalı bir ilişki yaşadıkları anlaşılıyor!

Ünlüleri Fena Eleştirdi

Eda Ece

Sevgilisiyle neden fotoğraf koymadığını açıklayan Eda Ece, sık sık aşk paylaşımı yapan ünlülere de “diss” attı. Ünlü oyuncu, “Sevgilileriyle resim koyup basın haber yaptı diye kızıyorlar. Sen koyarsan basın da yapar. Hem resim koyayım hem haber yapılmasın olmaz” diyerek magazincilere destek çıktı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, Eda Ece haklı olabilir mi?

Benzer Haberler

Gamze 4 Haziran 2021

Eda ece ablaya eda abla sen boş ver takma kafana onlar nederse desin

Yorum Yaz