Şeyma Subaşı’nın Yakın Arkadaşı Büyük Pot Kırdı: Evlilik Teklifinden Sonra Düğün Tarihi “Yanlışlıkla” İfşalandı!

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Şeyma Subaşı’nın Yakın Arkadaşı Büyük Pot Kırdı: Evlilik Teklifinden Sonra Düğün Tarihi “Yanlışlıkla” İfşalandı!

Instagram’ın bilindik simalarından Şeyma Subaşı, kızı Melisa’nın babası Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra yeni aşklara yelken açmış, aradığı aşkı ise Arap asıllı iş adamı Mohammed Al Saloussi’de bulmuştu. Namı diğer Meedo ile büyük bir aşk yaşayan Şeyma Subaşı geçtiğimiz haftalarda evleneceklerini duyurdu.

Gönlünü Meedo’ya Kaptırdı

Acun Ilıcalı’dan sonra gönlünü Meedo’ya kaptıran Şeyma kızımız, sevgilisinin pahalı ve romantik sürprizleriyle ona daha da bağlanmış, aşklarının başlamasından sonra Meedo’nun ailesiyle tanışarak ilişkilerini bir adım ileri taşımıştı. Bunlar olup biterken çiftin aşk dolu paylaşımları takipçilerine ‘acaba evlenecekler mi’ sorusunu sordurmuş ve cevap yine Şeyma Subaşı’ndan gelmişti.

Evleneceklerini Duyurdu

blank

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı ‘Düğün hazırlıklarına başlıyoruz, yapılacak çok iş var’ paylaşımı ile evliliği duyurmuş, ancak kendisinden bir ‘I said yes!’ paylaşımı gelmemişti. Bu ani evlilik kararından sonra ise sosyal medya Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu yönündeki dedikodularla çalkalanmaya başladı.

Hamilelik Dedikodularından Sonra Soğuk Savaş Başladı

blank

Tabi dedikodu bu, ardı arkası kesilir mi! Şeyma’nın hamilelik haberinden sonra bu sefer Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın hamile olduğu dedikoduları yayıldı. Bu haberden sonra benzerlikleri ile dikkat çeken iki isim arasında resmen ‘nispet savaşları’ başladı. Çağla kızımız her fırsatta Acun ile yanak yanağa poz verirken Şeyma kızımız da Meedo’dan ‘kocam’ diye bahsetmeye başladı.

Beklenen Teklif Nihayet Geldi

Soğuk savaş süredursun, Meedo enişteden Şeyma Subaşı’na unutulmayacak bir sürpriz geldi. Her ne kadar karar verilmiş olsa da Meedo, evlilik düşüncesini şahane bir teklifle taçlandırdı. Bu sayede, daha önce yapamadığı ‘I said yes!’ paylaşımı da Şeyma kızımızın içinde kalmadı. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Şeyma Subaşı’na yakın arkadaşlarından tebrikler yağdı.

Yakın Arkadaşı Pot Kırdı

blank

Şeyma’nın sevincini paylaşanlardan biri de yakın arkadaşı Mert Vidinli idi. Eksiblog’un haberine göre Vidinli Şeyma Subaşı’nın aldığı evlilik teklifini tebrik ederken yanlışlıkla düğün tarihini ağzından kaçırdı ve yoruma ‘Finally Temuz düğün’ yazdı. Kırdığı potu son anda farkeden Mert Vidinli yorumu değiştirerek ‘Az kaldı düğüne’ şeklinde paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz