Yoksa Diziden Bu Yüzden mi Ayrıldı? Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz’lı Son Yaz Dizisinde Çarpıcı Gelişme

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2021

Yoksa Diziden Bu Yüzden mi Ayrıldı? Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz’lı Son Yaz Dizisinde Çarpıcı Gelişme

Geçtiğimiz haftalarda Ali Atay, Funda Eryiğit ve Alperen Duymaz’ın başrollerini paylaştığı Son Yaz dizisinden yaprak dökümü haberleri gelmeye başladı. Emre Karayel’in ayrılık sebebi, son yaptığı açıklama ile netlik kazandı.

Son Yaz Konusu İle Dikkat Çekti

Savcı Selim Kara’nın yıllar önce hapse attığı suç örgütü lideri Selçuk Taşkın’ın teklifi ile değişen hayatları konu alan dizi, geçen sezonun en çok izlenenleri arasına girmeyi başardı. Başarılı kadrosu ve farklı konusu ile dikkatleri üzerine çeken Son Yaz, ne yazık ki beklenen reytingi yakalayamadı.

Sezon Finali ile Birlikte Yaprak Dökümü Başladı

blank

Bu sebepten midir bilinmez, ancak dizinin sezon finali ile birlikte yaprak dökümü de başladı. İlk veda eden isim Canan karakterine hayat veren Funda Eryiğit oldu. Final sahnesinde yaşanan kaza ile seyirciye veda eden Eryiğit, diziden erken ayrılmak zorunda kaldığı için üzgün olduğunu, Son Yaz’ın kendisi için her zaman çok özel bir yerde kalacağını açıkladı.

blank

Ardından Akgün karakterinin abisi olarak diziye sonradan katılan Olgun Toker’in veda haberi geldi. Olgun Toker’in canlandırdığı Gökhan karakterinin Akgün ile sürekli kavga etmesi seyircinin pek de hoşuna gitmedi. Böylece Gökhan karakteri için de sona gelindi.

blank

Bir zamanla rekranların en sevilen dizisi olmayı başaran Leyla ile Mecnun’un Acun Ilıcalı’ya ait dijital yayın platformu Exxen’de yeniden hayat bulacağı haberleri üzerine gözler Ali Atay’a çevrildi. Leyla ile Mecnun’da Mecnun karakterini canlandıran Atay’ın Son Yaz’ı bırakıp bırakmayacağına dair kesin bir açıklama ne oyuncudan ne de yapım ekibinden henüz gelmedi.

Emre Karayel’in Ayrılık Sebebi Belli Oldu!

blank

Diziden ayrılacağı haberi yayılan bir diğer isim ise Bir Kadın Bir Erkek ile hafızalarımıza kazınan Emre Karayel oldu. Bu gün alınan bir habere göre ünlü oyuncunun iç mimar eşi Gizem Demirci’nin 3,5 aylık hamile olduğu öğrenildi. Erkek bebek babası olacağı kesinleşen Emre Karayel’İn diziden ayrılma sebebinin ise dünyaya gelecek bebeği olduğu düşünüldü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz