Demet Akalın Yine Gözlerimizi Kanattı: Herkes Milyonluk Sanatçının Bunu Nasıl Yaptığını Soruyor

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2021

Demet Akalın Yine Gözlerimizi Kanattı: Herkes Milyonluk Sanatçının Bunu Nasıl Yaptığını Soruyor

Her sözü ve her paylaşımıyla magazin gündemine damga vuran Demet Akalın yine yapacağını yaptı. Herkes milyonluk sanatçının nasıl bu hale geldiğini sorguladı.

Sezonu Kavga ile Kapattı

Geçtiğimiz sezon ortisi Alişan ile sabah programı yapan Demet Akalın, sezon boyunca hiç alışık olmadığı bir tempoda çalıştı. Özellikle erken kalkmaktan sık sık şikayet eden ünlü şarkıcı programın final yapmasıyla birlikte rahata kavuştu. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın finaline Demet Akalın- Seda Sayan kavgası damga vurdu.

blank

Yeni sezon için kanalla anlaşan Seda Sayan final günü Demet Akalın’a bu haberi verince ortalık karıştı. Demet Akalın çok sevdiği Seda ablasını sosyal medya hesabından silmekle kalmadı bir de engelledi. Sonrasında yaptığı açıklama ile de bütün ipleri kopardı.

Yeni Şarkısı Listenin Sonunda Kaldı

blank

Bir daha uzun bir süre sabah programı yapmak istemediğini söyleyen Akalın, finalin ardından yeni hit şarkısına yoğunlaştı. Söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan Bi Daha Bi Daha ne yazık ki Hadise’nin Hay Hay’ı ile yarışamadı. Her Yıl yaz mevsiminin gelişini çıkardığı hit ile haber veren Demet Akalın, bu yıl Hadise’nin gölgesinde kaldı.

Mekanlar Açılınca Muradına Erdi

blank

Program biter bitmez ünlü şarkıcı klip çekimleri için Amerika’ya uçtu. Çekimleri tamamlayıp Tükiye’ye döner dönmez de soluğu Çeşme’de aldı. Yazlığında kızı Hira ve boşansa da vazgeçemediği eski eşi Okan Kurt ile tatilin keyfini çıkaran Demet Akalın, eğlence mekanlarının açılması ile hem eğlencenin hem de yeniden sahnede olmanın keyfine vardı.

Stili Göz Kanattı

blank

Bugün yine sosyal medya hesabından kuaförde story paylaşan ünlü şarkıcı, adeta takipçilerinin gözlerini kanattı. Muhtemelen binlerce lira harcadığı eşofmanı ve tişörtü ile bir kombin oluşturan Demet Akalın, stilini taşlı terlikleriyle tamamladı. Ünlü şarkıcının bu özensiz görüntüsü takipçilerine ” Bunu nasıl yaptı” sorusunu sordurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz