Meedo Enişte’nin Barışma Şartları Ağır! Dedikodular İşleri Zora Sokunca Müstakbel Kocasını Kurtarmak Şeyma Subaşı’ya Düştü

Buket S

Haberler

7 Temmuz 2021

Meedo Enişte’nin Barışma Şartları Ağır! Dedikodular İşleri Zora Sokunca Müstakbel Kocasını Kurtarmak Şeyma Subaşı’ya Düştü

Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk sayesinde hayatımıza giren Şeyma Subaşı, son zamanlarda Mısır’lı iş adamı Mohammed Al Saloussi ile yaşadığı aşkla gündeme geldi. Geçtiğimiz hafta ayrılan çift, bu hafta barıştı. Barışma haberlerine Meedo’nun şartları damga vurdu.

Acun ile Evliliği Uzun Sürmedi

Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk yüzünden yuva yıkan kadın olmakla suçlanan Şeyma Subaşı, Ilıcalı’dan bir çocuk sahibi olduktan sonra dünyaevine girdi. Ancak Şeyma kızımızın sosyal medya takıntısı ve lüks merakı yüzünden bu evlilik çok uzun sürmedi. Acun ve Şeyma çifti evliliklerinden yaklaşık 1 yıl sonra yollarını ayırmaya karar verdi.

Meedo ile Çıtayı Daha da Yükseğe Taşıdı

blank

Acun’dan aldığı nafaka ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, hayat standartlarını bir mikter düşürmek zorunda kalsa da lüks merakından tam anlamıyla vazgeçmedi. Geçtiğimiz Ocak ayında Acun’un servetini 5’e katladığı iddia edilen Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile birlikte olduğunu açıklayan instagram fenomeni, bu birliktelikle satndartlarını eskisinden de yükseğe taşıdı.

Meedo ve Şeyma Ayrıldı

blank

Evlenmeden çocuk olmaz diyen Şeyma Subaşı Meedo’ya öylesine aşık oldu ki, bu sözünü bile çiğnedi. Geçen hafta hamile olduğunu ve bu yüzden evliliği ertelediklerini duyuran Şeyma Subaşı, bu duyurudan bir gün sonra bebeğini kaybettiğini açıkladı. Ardından da Meedo’dan ayrılan Subaşı’nın art arda gelen bu paylaşımları, takipçileri tarafından anlamlandırılamadı.

Ayrılık Uzun Sürmedi

blank

İlişkisi biter bitmez huzur paylaşımları yapan ve partilemeye başlayan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde 31. yaş gününü kutladı. Ardından arkadaşları ile yatta keyif yaparken görülen ünlü fenomenin arkadaşlarının paylaştığı fotoğraflarda Meedo’nun yüzünün bir emoji ile sansürlendiği göze çarptı.

Barışmak İçin Şatlar Koydu

blank

Ancak çiftin barıştığı anlar sansürlere rağmen stalkerların gözünden kaçmadı. İddialara göre Meedo ile Şeyma’nın ayrılma sebebi Şeyma Subaşı’nın çok göz önünde olması ve sosyal medyadan Türk basını ile zıtlaşmalarının Meedo’nun işlerine zarar vermesiydi. Dedikodulara göre Meedo barışmak için Şeyma’nın sosyal medya paylaşımlarında ön planda olmama şartı koştu.

Şartları kabul eden Subaşı, sosyal medya hesabında yeni paylaştığı fotoğraflara Meedo’yu dahil etmedi. Bunun yanısıra sevgilisinin yerle bir olan saygınlığını toplama görevini üstlendi. Barışma hediyesi olduğu düşünülen kolyesini her storyde takipçilerinin gözüne sokan Şeyma kızımız böylelikle ” Meedo hakkında iddia edilenler yalan” mesajı verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz