Farah Zeynep Abdullah’ın Atar Modu Yine Açık! Hakkında Çıkan Haberlere Böyle Tepki Verdi

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Farah Zeynep Abdullah’ın Atar Modu Yine Açık! Hakkında Çıkan Haberlere Böyle Tepki Verdi

En son Masumlar Apartmanı’nın İnci’si olarak izlediğimiz Farah Zeynep Abdullah başarılı oyunculuğu kadar, sete gelen hediyeleri ve hakkında çıkan haberlere verdiği atarlı cevapları ile de nam saldı. Bugün o atarlı cevaplara örnek olacak bir olay daha yaşandı!

Masumlar Apartmanı’nın Tek Normaliydi

Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile başlayan yolculuğuna Kurt Seyit ve Şura, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Gülizar gibi dizilerle devam eden ünlü oyuncu, son olarak Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı İnci karakteri ile ekranlara geldi. Farah Zeynep Abdullah’ın göz kamaştıran performansı ile izlediğimiz İnci, dizideki belki de tek normal karakterdi.

Diziye Erken Veda Etti

blank

Ancak güzel oyuncu Masumlar Apartmanı’na bir sezon dayanabildi. İddialara göre çok ağır dram sahneleri içeren dizinin çekimleri Farah Zeynep Abdullah’ı duygusal ve fiziksel olarak çok yorduğu için, ünlü oyuncu sezon finali ile birlikte diziye veda etti.

Birsen Altuntaş’a Sert Çıkıştı!

blank

Finalden haftalar önce İnci karakterinin öleceği ve diziden ayrılacağı sosyal medyada yankı bulmuştu. Farah Zeynep Abdullah ise bu haberi yapan TV100 muhabiri Birsen Altuntaş’a finali açıklayarak seyircinin merakını ortadan kaldırdığı için sert çıkmıştı. Ünlü gazeteci ile Abdullah’ın sosyal medya üzerinden gerçekleşen sözlü atışması uzun süre magazin gündemini meşgul etti.

blank

Ardından birçok haberde adı geçen ünlü oyuncu her birine sosyal medya hesapları üzerinden cevap verdi. Geçtiğimiz günlerde ise bu konu ile ilgili yepyeni bir iddia ortaya atıldı.

Güzel Oyuncu Yine Atarlandı!

blank

Sabah gazetesinden Dilek Yaman Demir’in haberine göre bir takipçisi Farah Zeynep Abdullah’ın saçları için “Yeşil saç ne! B.. gibi oldun.” yorumunu yaptı. Bu yorumdan rahatsız olan Abdullah, savcılığın yolunu tutarak aşağılandığı ve küçük düşürüldüğü gerekçesi ile yorumu yapan kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.

blank

Bu haberin de sosyal medyaya yansıması üzerine Farah Zaynep Abdullah yine durmadı! Ünlü oyuncu hakkında yazılan bu haber ile ilgili Twitter hesabından “Bu sabah cehaletle bezenmiş yeni haber kokusu var İstanbul’da” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz