Çılgın Sedat Uçankuş TV’ye Gözyaşları İçinde İçini Döktü: “Bizim Hayatımızı Kolay mı Sanıyorsunuz? İmtihanım!”

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Çılgın Sedat Uçankuş TV’ye Gözyaşları İçinde İçini Döktü: “Bizim Hayatımızı Kolay mı Sanıyorsunuz? İmtihanım!”

“Çılgın Sedat” lakaplı Sedat Kapurtu, herkesin tanıdığı ve bildiği bir şarkıcı. Hatta geçtiğimiz yıllarda TV8’de yayınlanan Survivor’a da katılarak; kendisini bizlere tekrardan hatırlatmıştı.

Sedat Kapurtu

90’ların sevilen şarkıcılarından olan Çılgın Sedat, 2005 yılında Özlem Kapurtu ile dünyaevine girdi. Sedat Kapurtu ve Özlem Kapurtu’nun 2 tane erkek çocuğu var: Sıraç ve Yağız. Büyük çocuk olan Sıraç’ın engelli olduğunu biliyoruz. Hatta Sıraç için yardım kampanyaları düzenleyen Çılgın Sedat, oğlunun tedavisi ve bakımı için bütün kazandığı parasını harcamış.

Sedat Kapurtu

Çılgın Sedat’ın Hayatı

2014 yılında “Çılgın Sedat ile Çılgın Show” isminde bir program sunan Çılgın Sedat, 2017 yılında TV8’in sevilen yarışması Survivor’da yarışmaya başladı. Survivor yarışmasının altın çağı olarak kabul edilen o yıllarda tekrardan üne kavuşan Çılgın Sedat, yeni projelerle karşımıza çıktı.

Sedat Kapurtu

Ancak önceki gün Beylikdüzü’ndeki evinde yangın çıkan Çılgın Sedat, ailesine ve özellikle de engelli oğlu Sıraç’a sarılıp uzun uzun ağladı. Her şeyini 25 dakika içinde kaybettiğini ifade Eden Sedat Kapurtu, bugün Uçankuş TV’nin bir programına bağlanarak gözyaşları içinde isyanını dile getirdi.

Sedat Kapurtu

Fakat Canlı Yayında Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

Uçankuş TV’nin “Hayatın İçinden” programına, önceki gün evi yanan Sedat Kapurtu telefondan katılarak; gözyaşları içinde isyan etti: “Ailem içerdeyken evi nasıl yakabilirim? Allah size merhamet versin! Kara kalpleriniz açılsın. Reklam için çocuğunu kullananı Allah’a havale ediyorum. Allah büyük, ben sabrediyorum. Bu da benim imtihanım ama bırakın ne olursunuz bize laf atmayın. Allah rızası için. Ben ağlamaktan nefret eden adamım ama tutamıyorum kendimi, bize karışmayız bizi bize bırakın. Karışmayın hayatımıza. Kolay mı zannediyorsunuz? Çocuğunun sünnetini görememek kolay mı? Askere gönderememek kolay mı? Bir kıza aşık olamamasını görmek bilmek kolay mı zannediyorsunuz bunları? Babalık zor, ben yıllarca içime attım sustum ama beni bana bırakın. Gerçekten kolay değil bizim hayatımız. Lütfen bırakın bizim hayatımızı.” diyerek hem ağladı hem de içini döktü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz