Cinayet, Kaçırılma, Dolandırıcılık Nereye Kadar? Müge Anlı’nın Programında İlginç Anlar: Reklam Arasında Düğün!

Aleyna

ATV

29 Nisan 2021

Cinayet, Kaçırılma, Dolandırıcılık Nereye Kadar? Müge Anlı’nın Programında İlginç Anlar: Reklam Arasında Düğün!

Bugün Müge Anlı’nın programında normalde görmeye pek de alışık olmadığımız görüntülere şahitlik yaptık! Normalde kavgaların, kaosun ve yalanların cirit attığı canlı yayında bugün nikah ve düğün vardı. Nikah dairesinden canlı yayın yapıldı hatta reklam arasında da bütün stüdyo kalkıp göbek attı, Müge Anlı da dahil!

Müge Anlı

ATV’de yayınlanan gündüz kuşağı programları reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Hafta içi her gün birbirinden farklı konuların ve konukların dahil olduğu programda genellikle kaos ve kavgalar seyrediyoruz. Sabah Müge Anlı’nın programında cinayetlere ve üstü örtülmüş konulara ışık tutuyor, akşama doğru ise Esra Erol’la kayıp kadınları buluyoruz! Tabii bu kaotik ortamlarda ayılanlar, bayılanlar, küfür edenler, uçan tekme atanlar, terlikler havada uçuşuyor! Hatta program sunucuları Müge Anlı ve Esra Erol bazı zamanlarda kendilerini tutamıyor ve canlı yayın konuklarına hadlerini bildirmekten geri durmuyor.

Müge Anlı

Canlı Yayında Düğün!

Bunca kaosun ve kavganın içinde bugün pek de görmeye alışık olmadığımız görüntülere şahitlik yaptık. Müge Anlı’nın programında kayıp olan aranan Nilüfer bulundu ve aşık olduğu Abdullah ile evlendi! Birkaç hafta önce Nilüfer’in annesi kızını aramak için Müge Anlı’nın canlı yayınına katılarak kızının eve geri dönmesini istediğini belirtti. Aynı gün içinde ortaya çıkan Nilüfer Karadoğan meğerse aşık olduğu Abdullah’ı kaçırmış! Abdullah ile çok mutlu olduğunu ve evlenmek istediğini anlatan Nilüfer ailesine; “Ben Abdullah ile mutluyum. Ailem artık bizi rahatsız etmesin. Abdullah’ı ben kaçırdım, onunla evlenmeyi ben istedim.” diyerek rest çekti.

Sözünün arkasında duran Nilüfer ve Abdullah kısa süre içinde nikah masasına oturdu. Nikahtan sonra ise çiçeği burnunda çiftimiz canlı yayına geldi ve reklam arasında göbek attı. Nilüfer ve Abdullah’ın en güzel gününde Müge Anlı ve stüdyodaki diğer çalışanlar eğlenmekten geri durmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz