Sürpriz Aşk Açığa Çıktı! Sen Çal Kapımı – Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları Melisa Döngel-Ekin Koç Aşka Yelken Açtı

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Sürpriz Aşk Açığa Çıktı! Sen Çal Kapımı – Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları Melisa Döngel-Ekin Koç Aşka Yelken Açtı

Diziler arası aşklara bir yenisi daha eklendi. Sen Çal Kapımı ve Uyanış Büyük Selçuklu dizilerinin oyuncularından da sürpriz bir aşk haberi geldi. Melisa Döngel ve Ekin Koç’un ilişki yaşadıkları ortaya çıktı. İşte ünlü oyuncuların sürpriz bir aşka yelken açtıklarına dair duyumlar!

Açıklamasalar da Mutlularmış!

Magazin D’nin özel haberine göre Melisa Döngel ve Ekin Koç arasında yeni bir ilişkinin başladığına dair birtakım iddialar ortaya atılmış durumda. Henüz ikili tarafından açıkça söylenmemiş ve doğrulanmamış olmasına rağmen ikili çoktan yeni bir ilişkiye adım atmış anlaşılan. Kendilerinden duymasak da ikilinin çevresinde bulunan yakın arkadaşları Melisa Döngel ve Ekin Koç ilişkisinin mutlu bir ilişki olduğunu söylüyor.

Guido Senia’nın Markajından Ekin Koç’un Markajına

Geçtiğimiz günlerde internet fenomeni Şeyma Subaşı’nın eski sevgililerinden birisi olan Guido Senia güzel oyuncuyu sosyal medyada yakın markaja almıştı. Öyle ki Melisa Döngel’in fotoğraflarını adeta beğeni yağmuruna tutup başarılı oyuncuyu çok yakından takip etmeye başlamıştı. bu yakın takip akıllara Melisa Döngel ve Guido Senia arasına bir ilişki olup olamayacağını akıllara getirmişti.

“Herkesin Sevgilisi Var, Benim Yok”

blank

Ancak Guido Senia konusunda herhangi bir gelişme ya da ilişki anlamına bir yakınlaşma olmayınca bu kez de güzel oyuncunun söyledikleri odak noktası olmuştu. Sen Çal Kapımı dizisinin Ceren’i Melisa Döngel herkesi şaşırtan bir açıklama yapmıştı. “Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok. Boşum. Flörtüm de yok şaşırıyorum.” şeklinde cevap vermişti. Ancak bu açıklamanın üzerine Ekin Koç’la ilişkisi ortaya çıkınca açıkçası ünlü oyuncu için sağ gösterip sol vurdu desek yalan olmaz doğrusu.

Ekin Koç’un Vakti Varmış Demek ki!

Ekin Koç Uyanış Büyük Selçuklu

Melisa Döngel “Sevgili olarak benim vaktim var ama bana vakit ayıran yok. Herkesin sevgilisi var, benim yok” demişti ama görünen o ki Ekin Koç’un kendisi için ayıracak vakti varmış. Biz de artık iki set arası aşklara bir yenisi daha eklendi diyebiliriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz