Masumiyet’in Reytinglerini Hülya Avşar’ın “Osmanlı Tokatı” Bile Kurtaramadı: Büyük Hayal Kırıklığı!

Aleyna

FOX

29 Nisan 2021

Masumiyet’in Reytinglerini Hülya Avşar’ın “Osmanlı Tokatı” Bile Kurtaramadı: Büyük Hayal Kırıklığı!

Fox’un büyük beklentilerle başlayan Masumiyet dizisinin dün akşam yeni bölümü ekrandaydı fakat güçlü oyuncu kadrosu ve iddialı senaryosuyla Perşembe gecesine damga vurmaya hazırlanan Masumiyet reytinglerde yüzü güldürmedi. Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ bile dizinin reytingleri yukarı çekmeye yetmedi!

Masumiyet

Reytinglerde Yüz Güldürmüyor!

Geçtiğimiz haftalarda Fox TV’de ekranlara gelmeye başlayan Masumiyet pek çok yönden Kanal D’nin reyting rekortmeni Sadakatsiz dizisine benzetiliyordu. Hatta sosyal medyada iki dizinin kötü adamları karşılaştırılıyor ve aralarında goygoylar yapılıyordu. İlk haftalarda merak uyandıran sahneleri ve iddialı senaryosuyla pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başaran Masumiyet, Sadakatsiz’in en önemli rakiplerinden biri olarak görülüyordu.

Masumiyet dizisi

Fakat ilk haftalarda özellikle de Twitter kullanıcıları tarafından yere göğe sığdırılamayan Masumiyet dizisi haftalar geçtikçe; kendisine şiddet gösteren erkeğe bağımlı bir kadının hikayesine evrilmeye başladı. Televizyon ekranlarında gösterilen bu “aşk”a saygı duymayan sosyal medya kullancıları ilk tepkileri Twitter’dan gösterdi! Yapım ekibine ve senaristlere eleştirel yorumlarını belirten izleyiciler, ilk tepkilerinin yeterli olmadığını görünce diziyi seyretmeyi bıraktı.

Masumiyet

Hülya Avşar’ın Tokatı Bile Kurtarmadı!

Hal böyle olunca Perşembe gününün reyting rekortmeni Sadakatsiz’e rakip olarak görülen Masumiyet ilk üçün, hatta bazı kategorilerde ilk onun bile içerisinde kendine yer bulamamaya başladı. Dün gece yayınlanan bölümden sonra reytinglerde bir hayli düşüş yaşayan Masumiyet, hem izleyicilerin hem de yapım ekibinin büyük hayal kırıklığına dönüştü! Önceki günlerde rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’na attığı tokat sonrasında gündem olan Hülya Avşar’ın bu “Osmanlı Tokatı” bile Masumiyet’in reytinglerini arttırmaya yetmedi!

Hülya Avşar

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Masumiyet’te bakalım ilerleyen haftalarda reytingler düzelecek mi? Yoksa dizi reyting sıralamasında düşmeye devam mı edecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz