Sevgi Pıtırcığı Modunu Açtı! Eda Ece Yasak Elma Seti Arasında Kendisini Kuzey Gezer’e Adadı

Aleyna

FOX

29 Nisan 2021

Sevgi Pıtırcığı Modunu Açtı! Eda Ece Yasak Elma Seti Arasında Kendisini Kuzey Gezer’e Adadı

Yasak Elma dizisinin Yıldız’ı Eda Ece’nin dizideki en iyi rol arkadaşı ve partneri kimdir sorusuna şüphesiz tek bir cevap verebiliriz. Neden mi? Çünkü o isim hiç kuşkusuz Kuzey Gezer de ondan. Zira minik Kuzey adeta güzel oyuncunun setteki en büyük mutluluğu. Ve işte Eda Ece’den yine Kuzeyli sempatik, sevgi dolu paylaşımlar!

Eda Ece’nin Kuzey Sevgisi

Ekranların sevilen entrikalar zinciri dizisi Yasak Elma’nın güzel oyuncusu Eda Ece bugün sosyal medya hesabından en sevdiği rol arkadaşını paylaştı. Kuzey Gezer’in sevimli anlarını story ile yayınlayan başarılı oyuncunun mutluluğu adeta sesinden anlaşılıyor. Dizide Yıldız ve Halit’in minik oğulları rolünde yer alan Kuzey neredeyse gözünü açtı açalı Yasak Elma setinde. Hal böyle olunca da set Kuzey’e Kuzey de sete oldukça alışkın. Ama Eda Ece’nin Kuzey alışkanlığı ve sevgisi herkesten bir başka.

Daha Dün 40 Günlüktü!

Sette Eda Ece’nin yani Yıldız annesinin kucağında büyüyen Kuzey bebek diziye daha 40 günlükken başlamış. Yani neredeyse 40’ı sette çıkan minik Kuzey için artık set ikinci evi gibi bir şey. Eda Ece ise Kuzey’in ikinci annesi modunda. Böyle olunca da sette en çok Kuzey’i seviyor ve onun olduğu günlerde kendisini daha iyi hissettiğini söylüyor. Aynı şekilde Kuzey’in de sette en çok zaman geçirdiği oyuncu Eda Ece. Bundan dolayı da her ikisinin de birbirlerine olan düşkünlüğü bir başka diyebiliriz.

Kuzey Eda Diyebilecek mi?

40 günlükten bu yana Yasak Elma dizisinin setinde olan Kuzey ise artık yürümeye başlamış durumda. Eda Ece’nin paylaşımlarından da Kuzey’in ilk günü ile bugünkü halini kolaylıkla kıyaslayabiliyoruz. İlk zamanlar daha yeni doğmuş bir kucak bebeği olan Kuzey bugün yürümeye çabalıyor. Hatta Yıldız annesi ona Eda dedirtmeye bile çalışıyor. Gerçi bir defa söylemiş ama güzel oyuncu bir kez daha söyletmek için uğraşmaya devam ediyor. Sonuç itibariyle Eda Ece bugünü Kuzey sayesinde tam bir sevgi pıtırcığı modunda geçirdi .

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz