Masterchef’ten Diskalifiye Edilen Uğur Yılmaz Deniz, Acun Ilıcalı’yı Takip Çıktı! Tanya’dan Destek Geldi…

Aleyna

Haberler

30 Kasım 2020

Masterchef’ten Diskalifiye Edilen Uğur Yılmaz Deniz, Acun Ilıcalı’yı Takip Çıktı! Tanya’dan Destek Geldi…

TV8’in fenomen yemek yarışması Masterchef’te dün olaylı bir gece yaşandı! Geçtiğimiz hafta, Acun Ilıcalı’nın attığı bir tweet ile Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının 7 yıl önce Twitter’da yaptığı paylaşımlar nedeniyle diskalifiye edildiğini öğrenmiştik!

7 Yıl Önceki Paylaşımlar Başına Bela Oldu!

Acun Ilıcalı’nın bu paylaşımının ardından sosyal medya kullanıcıları, Uğur Yılmaz Deniz’in geçmiş gönderilerini araştırmaya başladılar ve gördükleri karşısında şoke oldular! Çoğu kişinin Masterchef’te favorisi olan Uğur Yılmaz Deniz’in tweetleri ülkedeki her kesimden insanı etkiliyordu! Başta kadın düşmanlığı, ırkçılık, din, siyaset gibi neredeyse aklınıza gelebilecek her konuda dümdüz küfür etmiş malesef ki talihsiz yarışmacı!

uguryilmazdeniztweet
uguryilmazdeniztweet
uguryilmazdeniztweet
uguryilmazdeniztweet

Dün Gece Masterchef’te Yaşananlar!

Geçen hafta tüm Türkiye’nin gündemine oturan bu konunun Masterchef’e yansıması ancak dün geceyi buldu! Masterchef’te, dün gece Uğur Yılmaz Deniz’in gözyaşları içinde özür dileyişini ve diskalifiye edilişini izledik. Acun Ilıcalı, Uğur Yılmaz Deniz’i bu şekilde diskalifiye ettiğine göre; yaşanan olaylara gerçekten çok sinirlenmiş!

“Affetmek Erdemdir, Çocukluğuma Verin!”

Dün gece yaşanan diskalifiyenin ardından; Gece geç saatlerde Instagram’dan da bir açıklama yayınlayan Uğur Yılmaz Deniz; herkesten özür dilediğini ve çok üzgün olduğunu söyleyerek Türk halkından af diledi:

İzleyiciler tarafından büyük destek gören Uğur Yılmaz Deniz’in bu paylaşımı 300 binin üzerinde beğeni ve 50 binden fazla destek yorumu aldı. Ayrıca takipçi sayısı da kısa sürede 265 binin üzerine çıktı!

Bugün birkaç saat önce de storysinde kendisine destek olan herkese teşekkür eden Uğur Yılmaz Deniz, Acun Ilıcalı ve Masterhef programının yapımcısı İrem Kanan’a da kendisini açıklama fırsatı verdikleri için teşekkür etti.

Uğur Yılmaz Deniz Açıklama

Acun Ilıcalı’yı Takipten Çıkardı!

Yaşanan bu olayların ardından izleyicilerden destek görmeye devam eden Uğur Yılmaz Deniz, dün geceden sonra Acun Ilıcalı’yı takip etmeyi bıraktığını görüyoruz!

Uğur Yılmaz Deniz Açıklama

Ancak; Uğur Yılmaz Deniz, hala İrem Kanan ve Masterchef resmi Instagram sayfasını takip etmeye devam ediyor. Bu da akıllara,” Acun Ilıcalı mı Uğur Yılmaz Deniz’in kendisini takip etmesini engelledi acaba?” sorusunu getiriyor!

Masterchef Yarışmacılarından Destek!

Masterchef yarışmasında daha önce yarışan yarışmacılar Tanya Kilitkayalı ve Güzide Mertcan’dan Uğur Yılmaz Deniz’e destek geldi!

Geçtiğimiz sezon Masterchef’te yarışan Güzide Mertcan; Uğur Yılmaz Deniz’e bu şekilde diskalifiye yapılmasının doğru olmadığını ve yarışmacı seçimlerinin daha dikkatli yapılması gerektiğini vurgulayan bir story paylaşarak desteğini bile getirdi!

Uğur Yılmaz Deniz Güzide Mertcan Açıklama

Uğur Yılmaz Deniz’e destek olan bir diğer yarışmacı ise bu sezonda önlük giyen Tanya Kilitkayalı oldu! Yarışmada yakın arkadaş olduğunu bildiğimiz ikili, dışarıda da dostluklarını pekiştirmişler! Tanya Kilitkayalı, Uğur Yılmaz Deniz’in her zaman arkasında olduğunu açıkladığı bir story paylaştı!

Uğur Yılmaz Deniz Tanya Kilitkayalı Açıklama
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz