Fox TV’nin Yeni Dizisi Yaşın 19’un Kadrosu Adeta Şampiyonlar Ligi: Miray Daner, Deniz Çakır, Tolga Güleç

Aleyna

FOX

30 Kasım 2020

Fox TV’nin Yeni Dizisi Yaşın 19’un Kadrosu Adeta Şampiyonlar Ligi: Miray Daner, Deniz Çakır, Tolga Güleç

Yepyeni bir dizi haberiyle karşınızdayız. Fox TV’de yayınlanmaya başlayacak olan dizinin adı “Yaşın 19”. Dizinin Aralık ayında çekimlere başlaması bekleniyor. Yeni dizide kimler oynuyor kimler. Hazırsanız detaylara geçelim.

Dizinin Konusu Ne?

Dizinin ismi daha önce Defne İle Son Gece olarak belirlenmişti. Sonra ise ismin değiştiğini açıklayan yapımcı, yeni ismin “Yaşın 19” olduğunu duyurdu. Dizide oynayan oyuncular ise hepimizin bildiği ve sevdiği oyuncular. Deniz Çakır, Miray Daner ve Tolga Güleç dizide başrolü paylaşıyor.

Gold Film’in yapımcılığında yayınlanacak olan dizinin konusu ise hala sır gibi saklanıyor. Ancak sizin için küçük bir tüyo aldık. Dizide, Deniz Çakır ve Tolga Güleç harika bir çifti canlandırıyor. Miray Daner ise bu aşık çiftin kızları olarak dizide yerini alıyor.

Deniz Çakır

Deniz Çakır denince oynadığı karakterlerden birkaçı hemen aklımızda beliriyor. Yaprak Dökümü’nün Ferhunde’si, Kadın İsterse’nin Alev’i ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Meryem yengesiydi o. Her rolünde oldukça ilgi gördü. Şimdi ise Yaşın 19’da farklı bir karakterde oynayacak. Karakteri tanımak için heyecanla bekliyoruz.

Tolga Güleç

Başarılı oyuncu Tolga Güleç’i ise Fazilet Hanımın Kızları, Leke ve Poyraz Karayel dizilerinde görmüştük. Oynadığı her dizide büyük beğeni toplayan Güleç, bu kez hem aşık bir koca hem de bir babayı canlandırıyor. Bakalım bu kez nasıl bir performansla göreceğiz onu.

Miray Daner

Tatlı kızımız Miray’ın yeni bir dizide oynaması hayranlarını heyecanlandırmış olsa gerek. En son Blu Tv’de yayınlanan Saygı dizisinde Boran Kuzum ile rol almıştı. Ancak biz bu ikiliyi daha öncesinde Vatanım Sensin dizisinde görmüştük.

Miray Daner de önce Medcezir’de Beren karakteriyle sonra da Vatanım Sensin’de Hilal karakteriyle hayranlarının gönlünü fethetmeyi başarmıştı. İki dizide de bambaşka karakterlerde oynayan Daner, bu kez nasıl bir role bürünecek çok merak ediyoruz.

Dizi ile ilgili detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz