Pembe Takım Elbiseli Eda Ece Tüm Dünyaya Sesleniyor: “Kadın patronların dönemi çoktan başladı..”

Aleyna

Haberler

30 Kasım 2020

Pembe Takım Elbiseli Eda Ece Tüm Dünyaya Sesleniyor: “Kadın patronların dönemi çoktan başladı..”

Eda Ece düşünceleri, fikirleri ve yaptığı paylaşımlarla yine cesaret veriyor. Şimdiye kadar hayvan sevgisi, çocuk sevgisi temalı paylaşımlarıyla dikkat çekmişti. Şimdi de kadınlara yönelik bakın neler söylüyor..

Çocuk Kitapları Seslendirdi

Eda Ece duyarlı tavrıyla her zamanki gibi fark yaratıyor. Geçenlerde Instagram’da yaptığı paylaşımda çocuk kitapları seslendirdiğini görmüştük. Sabancı Vakfı’nın bir projesiydi bu. Projeye Eda Ece de davet edilmişti. O da büyük bir zevkle dahil olmuştu. Çevre ve hayvan bilincini çocuklara kazandırmaya yardımcı olan bazı kitapları Eda Ece’nin sesinden Storytel uygulaması yoluyla dinleyebileceğimizi öğrenmiştik.

Duyarlı kızımız Eda’nın bir de notu vardı. Çocukların dışında anne ve babaların da bu kitapları okumasını istiyordu. Bu niyetle, “Anneler babalar bu şahane masalları mutlaka okuyun” mesajını iletiyordu.

Kadınlara ve Erkeklere Sesleniyor

Düşünceli kızımız Eda bu kez de hem kadınlara hem de erkeklere sesleniyor. Dün Instagram profilinde “Girlboss” kavramına vurgu yaparak bir gönderi paylaştı. Gönderide pembe takım elbise giydiği, muhteşem güzelliğini ön plana çıkaran bir fotoğrafı vardı. Tam bir kadın patron edası vardı kendisinde.

O da zaten bu konuya parmak basmak istiyordu ki böyle bir fotoğraf paylaştı. Eda, kadınların dünyanın başından beri üretken olduğu konusuna değinerek arka plandan çıkıp seslerini duyurabileceklerinden bahsediyor. Bunun için erkeklere de sesini duyurmak istiyor.

Kadınların incelikli fikirlerinin gün yüzüne çıkması gerektiğini düşünen Eda Ece, “Erkek dolu toplantı masalarında, fikirlerimizi alıp kendileri uygulayıp bunun da burada ne işi var cümlesini kuramayacaklar!” diyerek sert bir tepki veriyor.

“Kimse rahatsız olmasın! Kadın patronlara alışın!” söyleriyle kadınlara cesaret verici ifadelerde bulunuyor. Gerçekten bravo Eda, sesini herkes duysun!

Eda Ece’nin bu paylaşımına birçok ünlüden yorum da geldi. Bunların başında Seda Sayan, Sedef İybar ve Rıfat Yüzüak yer alıyordu. Onlar da alkış emojileriyle Eda’yı desteklediklerini ifade ettiler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz