Sıla ile Boşanacaklarını Açıklayan Hazer Amani’den Bir Paylaşım Daha Geldi: “Hatıralar Güzeldir…”

Aleyna

FOX

30 Kasım 2020

Sıla ile Boşanacaklarını Açıklayan Hazer Amani’den Bir Paylaşım Daha Geldi: “Hatıralar Güzeldir…”

Masterchef programından tanıdığımız Hazer Amani, hayatını mutfağa adamış şeflerden bir tanesi! Geçtiğimiz yıllarda Masterchef ve The Taste Türkiye programlarında jüri ve sunucu olarak karşımıza çıksa da en büyük tutkusu yemek!

Hazerleme’si Çok Ünlü!

Hazer Amani, Instagram’ı aktif kullanan ünlülerden biri. Takipçileriyle sık sık hayatından kesitler paylaşmayı çok seviyor. Sadece Instagram’da değil Youtube’ta da “Hazerleme” ismini verdiği bir kanalı var. Bu kanalda takipçilerine; farklı tarifler, özel röportajlar ve gittiği mekanlardan tavsiyeler veriyor. Anlayacağınız Hazer Amani, hem Instagram’ı hem de Youtube’u aktif olarak kullanmayı çok seviyor!

Mesela en son Hazerleme kanalında Paella tarifi vermiş, valla canım çekti!

Sıla İle Olaylı İlişkisi

Her ne kadar biz Hazer Amani’yi yemek aşkıyla tanımış olsak da; o, bize kendini Sıla’ya olan aşkıyla tanıtmayı tercih etti!

2013 yılında Deniz Buğdaycıoğlu ile hayatını birleştiren Hazer Amani, 2019 yılına geldiğimizde gönlünü, sevilen şarkıcı Sıla’ya kaptırdı. Hatta arabada birlikte basılan çift; “iş yemeği için beraberdik” açıklaması yapsa da, kameraları görünce telaşlanmaları paparazileri şüphelendirmişti bir kere!

Kısa süre sonra, Hazer Amani eşi Deniz Buğdaycıoğlu’ndan ayrıldı ve Sıla ile birlikte yaşamaya başladılar. Sıla – Hazer Amani ilişkisinin ciddi olduğunu o zamanlardan anlamıştık!

Mutlu Son!

Hazer Amani ve Sıla Düğün

Hazer Amani ve Sıla çifti, ilişkilerinin birinci yılında yani geçtiğimiz Ocak ayında sade bir nikah töreniyle dünyaevine girmişlerdi. Bu habere onlarla birlikte çok sevindik!

Birlikte Bayram Programına Katıldılar!

Geçtiğimiz Şeker Bayramında, “Ömür Sabuncuoğlu ile Özel Sohbetler” isimli programa katılan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu! Bu güzel çiftin tatlı sohbetini keyifle izledik!

Boşanacaklarını Açıkladılar!

Sıla ve Hazer Amani’nin boşanacakları iddiası magazin dünyasında ara ara gündem oluyordu, bizler bu mutlu çiftin boşanacaklarına ihtimal vermedik, vermek istemedik ama geçtiğimiz haftalarda Sıla ve Hazer Amani çiftinden o beklenen boşanma açıklaması geldi:

Hazar Amani Sıla boşanma açıklaması

Hazer Amani’den Anlamlı Paylaşımlar!

Boşanma açıklamasının ardından, Hazer Amani’den anlamlı paylaşımlar gelmeye başladı. Dün, Melih Cevdet Anday’ın şiirlerinden birini takipçileriyle paylaşan Hazer Amani’nin üzgün ve mutsuz olduğunu anlamıştık:

Hazer Amani anlamlı paylaşım

Bugün ise, Sıla’nın fan hesaplarından birinin paylaştığı bir gönderiyi storysinde paylaşarak; Sıla’yı hala sevdiğini ve fotoğrafları silmeyeceği mesajını vermiş oldu. Bu paylaşım sonrası akıllara “Hazer Amani boşanmak istemiyor mu acaba?” sorusu geliyor. Sizce, Sıla ve Hazer Amani yeniden barışır mı?

Hazer amani, story paylaşım
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz