Çocuklar Duymasın’ın Yıldızı Flört Ederken Nasıl Altına Kaçırdığını Anlattı! Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine Konuk Oldu

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Çocuklar Duymasın’ın Yıldızı Flört Ederken Nasıl Altına Kaçırdığını Anlattı! Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine Konuk Oldu

Hasan Can Kaya’nın Exxen’de sunduğu Konuşanlar programının 2. Sezon 20. bölüm tanıtımı yayınlandı. Programın bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı ve aynı zamanda bir zamanlar Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosundan bir isim. Konuşulan konu ise ortamı çok karıştıracak bir konu. Aldatmak!

Konu Aldatmak!

Hasan Can Kaya’nın sunduğu “Konuşulanlar” programı her programda olduğu gibi bu bölümde de absürd ve eğlenceli bir yayına hazır. Bu bölümün konusu aldatmak. Konu aldatmak olunca da gerek konuklardan gerekse Hasan Can Kaya’dan oldukça enteresan çıkışlar olacak gibi görünüyor. Programın konuğu Emel Müftüoğlu ise aldatma meselesinden öte çıktığı özel bir yemekte başına gelenlerle yeterince olay oldu.

Emel Müftüoğlu’nun Başına Gelenler

Bu haftanın konuğu ise uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu. Emel Müftüoğlu geçmişte yaşadığı bir hikayeyi anlatırken olanlar oldu. Yıllar önce kendisini bir paşanın oğlunun yemeğe çağırdığını söyleyen Emel Müftüoğlu yemekte başına gelen zor durumu anlattı. Yemekte bir anda bağırsakları bozulan Emel Müftüoğlu detay verince Hasan Can Kaya’dan “Birebir anlatacağını düşünmemiştim” diyerek herkesi gülmekten kırıp geçirdi.

Hazır Cevap Hasan Can Kaya

blank

Seksenler, Çocuklar Duymasın gibi dizilerde ses teknisyenliği, 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinin senarist ekibinde yer alan Hasan Can Kaya 17 Kasım 2020’den bu yana Exxen’le anlaştı. Acun Ilıcalı’nın platformu Exxen’de yayınlanan “Konuşulanlar” programı ise absürt konuları ve eğlenceli sohbetleri ile beğenilen programlar arasında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz