Melis Sezen Çete Kurdu! Sadakatsiz’den Rol Arkadaşı Caner Cindoruk’un Telefonunu Ele Geçirdi

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2021

Melis Sezen Çete Kurdu! Sadakatsiz’den Rol Arkadaşı Caner Cindoruk’un Telefonunu Ele Geçirdi

Sadakatsiz dizisinin Derin’i Melis Sezen dizide olduğu gibi sette de durduğu yerde durmuyor. Ömer Köklü ile birlikte çete kurup rol arkadaşı Caner Cindoruk’un telefonunu ele geçiren muzır oyuncu telefonla story bile paylaşmış. İşte Caner Cindoruk2un telefonundan yapılan Instagram paylaşımı!

Kafamı Bozma Volkan!

Sadakatsiz dizisinin güzel oyuncularından Melis Sezen, dizinin ses direktörü olan Ömer Köklü’yü de yanına alarak resmen bir çete kurmuş. Ömer Köklü ile birlikte dizinin başrol oyuncularından Caner Cindoruk’un telefonunu ele geçiren güzel oyuncu bunu yaptığı yetmiyormuş gibi bir de telefondan bir fotoğraf çekip Instagram story’si olarak paylaşmış. Ünlü oyuncunun bakışları ise yine dizideki rolüne bürünmüş ve adeta “Kafamı bozma Volkan” der gibi bakıyor.

Yine Volkan’ın Peşinde

blank

Dizide olduğu gibi sette de Volkan’ın peşini bırakmayan Melis Sezen, Derin rolünden bir türlü çıkamamış anlaşılan. Dizideki performansı ile izleyiciler tarafından çokça beğenilen Melis Sezen senaryo gereği biraz da kızılan bir karakter. Özellikle Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakterine yaptığı haksızlıklar yüzünden izleyicilerden tepki alan güzel oyuncu yine de sevimliliği ve sempatikliği ile rolünün verdiği durumdan sıyrılmayı başarabiliyor.

Derin’e Giden Yolda Melis Sezen

melis sezen

Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Melis Sezen bu kariyere ulaşıncaya kadar başka birçok projede yer aldı. İlk olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde gördüğümüz güzel oyuncu daha sonra Siyah İnci dizisinde oynadı. Başarılı oyuncu ilk başrolünü ise Leke dizisinde üstlendi. Onun ardından Sevgili Geçmiş dizisinde de başrolde yer aldı. Melis Sezen 2018 yılında Bizim İçin Şampiyon sinema filminde de oynarken bunun dışında 2019 yılında da yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı Mucize 2: Aşk filminde bulundu. 2020 yılında TRT 1 dizilerinden birisi olan Ya İstiklal Ya Ölüm’de gördüğümüz MElis Sezen son olarak sevilen dizi Sadakatsiz’in Derin’i olarak dizide yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz