Çoğumuz Hatırlamıyor Ama Güldür Güldür Show’un Şefi Ali Sunal Bir Dönem Komedi Dizilerinin Aranan İsmiydi

Aleyna

Haberler

31 Ocak 2021

Çoğumuz Hatırlamıyor Ama Güldür Güldür Show’un Şefi Ali Sunal Bir Dönem Komedi Dizilerinin Aranan İsmiydi

Güldür Güldür Show’un şefi Ali Sunal, bir dönem yer aldığı televizyon dizileriyle herkesi gülmekten kırıp geçirmişti…

Babası Kemal Sunal’ın İzinden Gitti

Ali Sunal, Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan usta oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu. Yıllar geçse de Kemal Sunal’ın oynadığı filmler etkisini sürdürüyor. O, hala daha filmlerindeki bir bakışı ve bir gülüşüyle milyonları güldürmeyi başarıyor. Oğlu Ali Sunal da, tıpkı babası gibi komediyi tercih etti.

Babasıyla Aynı Filmde

blank

Ali Sunal, ilk olarak Propaganda filminde oynadı. Yani, babasının rol arkadaşı olmuştu. Başarılı oyuncu, bu filmde “Mahmut” rolünü canlandırmıştı.

Komedi Dizilerinin Aranan İsmi Oldu

blank

Yeteneği genlerinden gelen Ali Sunal, En Son Babalar Duyar dizisinde “Mustafa” karakterine can vermiş ve oyunculuğu herkes tarafından beğenilmişti. Dizide başarılı bir çıkış yakalayan Ali Sunal, 3. sezonda diziden ayrılmıştı. En Son Babalar Duyar’ın final bölümüne ise konuk oyuncu olarak dahil olmuştu.

Benim Annem Bir Melek Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu

blank

Oyunculuk kariyerine dizilerle devam eden Ali Sunal, Benim Annem Bir Melek dizisinde “Çetin Turuncu” karakterine hayat verdi. Ailenin küçük oğlunu canlandıran Sunal, dizinin tüm bölümlerinde yer aldı.

Dram Dizilerinde de Kendini Denedi

blank

Komedide kendini defalarca kanıtlamış bir isim olan Ali Sunal, Yaprak Dökümü dizisinde de rol alarak çok yönlü bir oyuncu olduğunu gösterdi. Sunal’ın dizide rol alması ise biraz tesadüf olmuş. Sunal’ın seti ziyaret ettiği sırada, ekibin “Bir rol var, sen oynar mısın?” sorusu üzerine başarılı oyuncu gelen teklifi kabul etmiş.

Son Projesi

blank

Ali Sunal’ın yer aldığı son dizi projesi ise; Naz Elmas’la birlikte rol aldığı Güzel Çirkin dizisi oldu. Polisiye ve komedi türündeki bu dizide, Murat adında cinayet masasında bir komiseri canlandırdı.

Güldür Güldür ile Hız Kesmeden Devam Ediyor

blank

Ali Sunal, yer aldığı dizilerin ardından 5’er Beşer ve İnsanlar Alemi gibi komedi programları ile televizyon hayatına devam etti. Kendisi şu sıralar, 2013 yılından beri devam eden Güldür Güldür Show’da şef olarak komedi kariyerine devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz