Seni Çok Bekledim’in Güzel Oyuncusu İrem Helvacıoğlu’nun Kariyerinin Behzat Ç. ile Başladığını Biliyor muydunuz?

Aleyna

Haberler

1 Şubat 2021

Seni Çok Bekledim’in Güzel Oyuncusu İrem Helvacıoğlu’nun Kariyerinin Behzat Ç. ile Başladığını Biliyor muydunuz?

Güzel ve başarılı oyuncu İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı dizileri ve kariyerini ele alıyoruz…

Oyunculuk Eğitimi Aldı

Seni Çok Bekledim dizisi ile ekranlara dönen güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini tamamladı. Ardından, pek çok başarılı yapımda rol üstlendi.

Behzat Ç.’de Rol Aldı

blank

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ile oyunculuk kariyerine başlayan İrem Helvacıoğlu’nun bu dizideki performansını birçoğumuz hatırlamıyoruz.

Kariyerinde Hızlı Bir Yükseliş Yaşadı

blank

2012 yılında büyük ses getiren Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna dahil oldu. Helvacıoğlu, dizide Nurbahar Hatun karakterine hayat verdi. Bu rolüyle birçok seyircinin dikkatini çekti. Hem güzelliği hem de performansıyla izleyenleri büyülemeye başladı.

Popüler Dizilere Dahil Oldu

blank

Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, her sezon farklı bir yapımda yer aldı. Helvacıoğlu sırasıyla Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları ve No. 309 gibi yayınlandığı dönemin en popüler yapımlarında rol aldı. Kurtlar Vadisi Pusu’da Esra Türkmen karakterine, Güneşin Kızları’nda Tuğçe karakterine ve No. 309’da da Pelinsu karakterine hayat verdi. Güzel oyuncu tüm bu yapımlara yardımcı karakter olarak katıldı.

İlk Başrolünü Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Oynadı

blank

2018 yılına gelindiğinde ise Helvacıoğlu için başrol yolculuğu başladı. Atv’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde “Nefes Zorlu Kaleli” karakterine hayat vermişti. Oyunculuğu ile göz dolduran Helvacıoğlu, adını geniş kitlelere duyurarak milyonlarca hayran kazandı. Dizideki partneri Ulaş Tuna Astepe ile birlikte iyi bir uyum yakalayan Helvacıoğlu, “Altın Kelebek En İyi Dizi Çifti” ödülüne de layık görüldü.

Özcan Deniz’in Yeni Partneri

blank

İrem Helvacıoğlu, Özcan Deniz’in senaristliğini ve başrolünü üstlendiği yeni dizi “Seni Çok Bekledim”in kadrosuna dahil oldu. Yani, bu başarılı ve güzel oyuncu Özcan Deniz’in yeni partneri. Geçtiğimiz günlerde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan “Seni Çok Bekledim” dizisi seyircilerden tam not aldı. İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in uyumunu biz çok beğendik.

Umarız bu dizi de uzun ömürlü olur ve güzeller güzeli İrem’i uzun süre ekranda görebiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz