Şeyma Subaşı’nın Yüzüne Hasret Kaldık: Günlerdir Instagram’da Yüzünü Gizleyen Şeyma Subaşı Estetik mi Yaptırdı?

Aleyna Özyaman

Haberler

31 Ocak 2021

Şeyma Subaşı’nın Yüzüne Hasret Kaldık: Günlerdir Instagram’da Yüzünü Gizleyen Şeyma Subaşı Estetik mi Yaptırdı?

Uzun zamandır Türkiye’ye adım atmayan Şeyma Subaşı’nın yüzünü günlerdir göremiyoruz. Normalde 33’lük tespih misali Instagram storylerini dizen Şeyma Subaşı birkaç gündür az story paylaşıyor. Paylaştığı fotoğraf ya da videolarda ise yüzünü kesinlikle tam olarak göstermiyor.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın yüzünü göstermeme çabası, Instagram magazincileri tarafından “Estetik mi yaptırdı?” sorusunun sorulmasına sebep oldu. Acaba gerçekten de Miami’de yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, yüzüne “ufak dokunuşlar” mı yaptırdı?

Şeyma Subaşı

En son, Mısırlı Mohammed Al Saloussi’yle aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisiyle birlikte sık sık fotoğraf paylaşıyor ve aşkını cümle aleme haykırıyordu adeta. Hatta Şeyma Subaşı’nın en son paylaştığı gönderiyi bilmeyen yok, hani şu “Melisa’dan sonra en sevdiğim insan oldun!” açıklamasını yazdığı paylaşım. O paylaşımdan sonra sosyal medyada Şeyma Subaşı ve Mohammed Al Saloussi dalga konusu oldu!

Şeyma Subaşı

“Cennet Mahallesi Yeniden mi Çekiliyor?”

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı ve Mohammed Al Saloussi’nin fosforlu pembe uyumundan sonra sosyal medyada dedikodu kazanı kaynamaya başladı. Kollarında milyonluk saatleriyle düşman çatlatan çiftimiz, Cennet Mahallesi dizisindeki Sultan ve Ferhat’a benzetilerek; “Acun Ilıcalı Sihirli Annem’den sonra Cennet Mahallesini de mi yeniden çekmeye başladı?” yorumlarına maruz kaldı!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı’nın eleştiri ve yorumlara ne kadar pozitif kaldığını hepimiz biliyoruz, bu goygoyla ilgili de herhangi bir açıklama ya da iğneleme yapmadı tabii. Ancak Şeyma Subaşı’nın takipçilerinin gözünden kaçmayan başka bir detay da, Şeyma’nın birkaç gündür story paylaşmaması ve yüzünü göstermemesi oldu!

Şeyma’nın Yüzüne Hasret Kaldık!

şeyma subaşı

Instagram hesabında sık sık sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yi ve kızı Melisa’yı paylaşan Şeyma Subaşı, yüzünü göstermekten çekiniyor. Dikkatli sosyal medya kullanıcılarının ve gönüllü paparazzilerin gözünden kaçmayan bu detay “Şeyma Subaşı estetik mi yaptırdı?” sorusunun sorulmasına sebep oluyor.

Mesela bugün ilk olarak sadece bacaklarını ve ayaklarını paylaştı:

Şeyma Subaşı story

Ardından sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yle yakın bir fotoğraf geldi. Ancak yine Şeyma Subaşı’nın yüzünün %80’i yok!

Şeyma Subaşı story

Kızı Melisa’yı paylaşmayı ihmal etmedi tabii

Şeyma Subaşı story

Bu sefer tam Şeyma Subaşı’nın yüzünü görürüz derken, ters ışığa düşmüş bir fotoğrafla yüzü belli olmayan uzaktan bir poz geldi:

Şeyma Subaşı story

Sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yle ponçik fotoğraflar… Ancak bilin bakalım ne yok? Şeyma Subaşı! Sadece bacakları var:

Şeyma Subaşı story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz