Ne Kadar Uluslararası Bir Aile! Mesut Özil’in Eşi Amine Gülşe, Irak Türkmeni Asıllı İsveç Vatandaşıymış

Aleyna

Haberler

31 Ocak 2021

Ne Kadar Uluslararası Bir Aile! Mesut Özil’in Eşi Amine Gülşe, Irak Türkmeni Asıllı İsveç Vatandaşıymış

Güzelliği ile Mesut Özil’in kalbini çalan ve birlikte güzel bir aile kuran Amine Gülşe meğer çok ulusluymuş!

Tescilli Güzel

Amine Gülşe, 2014 yılında katıldığı güzellik yarışmasında birinci seçilerek, güzellik kraliçesi olmayı başardı. İsveç, Göteborg doğumlu olan Gülşe, iyi derecede İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabiliyor. Baba tarafından Irak Türkmeni olan Gülşe’nin annesi ise İzmirlidir. Kendisi uluslararası bir güzel yani.

Mesut Özil de Çok Uluslu

Tıpkı Amine Gülşe gibi, ünlü futbolcu Mesut Özil de çifte vatandaş. Almanya doğumlu olan yıldız futbolcu, çok uzun yıllar Alman Milli Takımı’nın da formasını giydi. Bu yönü ile ülkemizde çok eleştirilse de, o doğup büyüdüğü, vatandaşı olduğu ülkenin formasını terletmeye devam etti.

Uluslararası Bir Aile

Amine Gülşe Irak Türkmeni bir İsveç vatandaşıyken, Özil de Türk asıllı bir Alman. Bu ikili, tesadüfi olarak bir araya gelmiş olsalar da, ortaya çok uluslu bir aile çıktığı kesin. Ama, çok güzel bir aile olmamışlar mı?

Asla Vazgeçmem ile Dizi Hayatına Başladı

blank

Amine Gülşe, Asla Vazgeçmem dizisinde Tolgahan Sayışman ile birlikte başrolü paylaşarak ilk rolünü de üstlendi. Aşk ve dram türündeki dizide Amine Gülşe, Nur Kozan karakterine hayat vermişti.

İkisini De Sevdim

blank

Güzel oyuncunun bir sonraki projesi ise, İkisini de Sevdim dizisi oldu. Ancak, Amine Gülşe’nin bu projesi birkaç bölüm sürmüş ve ardından final yapmıştı.

Futbolcu Mesut Özil’le Hayatını Birleştirdi

blank

İkilinin tanışmasını ise, Amine Gülşe’nin fotoğrafını gören ve çok beğenen Mesut Özil’in annesi sağlamış. Amine’yi bir bahaneyle Almanya’ya çağıran anne Özil, oğlu ile müstakbel gelininin tesadüfmüş gibi tanışmalarına sebep olmuş.

Güzel oyuncu Amine Gülşe, Mesut Özil’le büyük bir aşk yaşamış ve ikili kısa süre sonra dünya evine girdi. Amine ve Mesut Özil çiftinin düğününe ünlüler akın etmiş nikahlarını da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kıymıştı.

Mesut Özil’in İngiltere’de forma giymesinden dolayı uzun bir süredir Londra’da yaşayan çiftin geçtiğimiz yıllarda bir kızı dünyaya geldi. Eda ismini verdikleri kızlarının fotoğrafını Amine Gülşe, Instagram hesabından “Şükürler olsun ki kızımız Eda sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.” notu ile paylaştı.

Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transfer olmasıyla İstanbul’a taşındı. Bu, transfer medyada da büyük etki yarattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz