Survivor’a Renk Katmıştı! Bir Dönemin Ünlü Oyuncusu Tolga Karel’in ABD’deki Hayatı Nasıl Gidiyor?

Aleyna

Haberler

31 Ocak 2021

Survivor’a Renk Katmıştı! Bir Dönemin Ünlü Oyuncusu Tolga Karel’in ABD’deki Hayatı Nasıl Gidiyor?

Kariyerinde radikal dönüşümler yaşayan Tolga Karel’in tır şoförlüğü yaptığı ABD’de hayatı nasıl gidiyor?

Survivor ile Adından Söz Ettirdi

Ünlü isim 2014 yılında Survivor’a katılmış ve adından söz ettirmişti. Survivor’da yaşadıklarıyla herkesi de güldürmeyi başarmıştı.

Oyunculuktan Tır Şoförlüğüne

blank

Özellikle, Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Oğuz karakteri ile üne kavuşan Tolga Karel, radikal bir kararla Amerika’ya taşınmış ve orada tır şoförlüğü yapmaya başlamıştı.

Sıfırdan Başladı

blank

Ünlü oyuncunun, Amerika’da kurmuş olduğu şirketi 2018 yılında iflas etmiş ve kendi deyişiyle sıfırı tüketmiş. Kayınvalidesinden aldığı borç ile kamyon şoförü olmak için ehliyet alan Karel’in yeni serüveni de böylece başlamış.

Yeni mesleğini çok sevdiğini söyleyen Tolga Karel, her fırsatta mutluluğunu dile getiriyor. Karel mesleğinde 1 yılı geride bıraktı bile… Yaptığı işle çok mutlu olan Karel, “Belki bu iş beni milyoner etmeyecek ama, ben çok mutluyum. Asıl zenginlik de bu.” yorumunu yaptı.

Amerika’da eşi ve üç çocuğu ile güzel bir hayat sürdüren Karel, zor günleri geride bırakarak yeni bir iş daha aldı. Karel, Amerika’nın en büyük taşımacılık firmalarından birinin reklam yüzü oldu.

Binlerce adayın başvurduğu projede birinci seçilerek büyük bir markanın yüzü olan Karel, “Hikayemi duyunca çok şaşırdılar. Tır kullanan bir aktör olduğum için beni seçtiler.” açıklamasında bulundu.

ABD’den Ev Aldı

Bir yılı aşkın süredir, gece gündüz şoförlük yapan Karel, muradına erdi. Instagram hesabından Florida’da aldığı evinin fotoğrafını paylaşan Karel, “Bunca emek, alın teri boşa değilmiş. Şükürler olsun.” notunu düştü.

Çok Mutlu

Ünlü oyuncu her fırsatta Instagram hesabından ailesini, çocuklarını ve işini paylaşarak mutlu bir hayat sürdüğünü gözler önüne seriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz