Söylemezsem Olsam Programına Konuk Olan Deniz Akkaya’dan Şok Bir İddia Geldi: “Tuba Ünsal Enişteci!”

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

Söylemezsem Olsam Programına Konuk Olan Deniz Akkaya’dan Şok Bir İddia Geldi: “Tuba Ünsal Enişteci!”

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz yine gündem olmaya devam ediyor. Söylemezsem Olmaz programında olaysız ya da iddiasız bir gün yaşanması mümkün değil! Ortaya atılacak bir iddia olmasa bile sunucular ya da sunuculardan biri davet ettikleri konukla kavga ediyor. Her halukarda bizlere konuşacak bir konu veriyorlar.

Deniz Akkaya’nın Yeni Tarzı!

Bugün Söylemezsem Olmaz programını gündem yapan kişi ise, programa konuk olarak gelen Deniz Akkaya! Uzun zaman sonra ekranlarda gördüğümüz 43 yaşındaki eski manken, tarzını oldukça değiştirmiş. Ünlü isimlerle polemiğe girmekten çekinmeyen Deniz Akkaya’nın yeni tarzı hem Instagram takipçilerini hem de Söylemezsem Olmaz programını izleyen seyircileri oldukça şaşırttı! İmaj değişikliğine giden Deniz Akkaya, saçlarını kazıtıp bütün tarzını değiştirdi.

Bu değişimi önce Instagram hesabından takipçilerine duyurdu. Ardından da Söylemezsem Olmaz programında bütün sevenlerine kazıttığı saçlarını gösterdi! Tabii Deniz Akkaya’yı gündem yapan tek şey saçları değil! Tuba Ünsal hakkında yaptığı açıklama oldukça dikkat çekici!

Tuba Ünsal’a Taş Attı: “Arkadaşlarının Aşklarıyla Beraber!”

Sivri diliyle nam salan Deniz Akkaya, Söylemezsem Olmaz sunucularından biri olsa kimse şaşırmaz sanırım. Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto ile beraber “Magazin Voltranı” oluştururlar! Konuk olarak gelmesi bile gündem yaratmasına yetiyor tabii Deniz Hanımın.

Taş attığı isim ise sevilen oyuncu Tuba Ünsal! Deniz Akkaya, Tuba Ünsal için “Tuba Ünsal arkadaşlarının aşkları ile birlikte olmayı sever. Baş harfi T, sarışın. Tuba Ünsal” açıklamasını yaptı. Bunu duyan programın sunucularından Arto şaşkınlığını gizleyemedi ve: “Tuba Ünsal enişteci yani öyle mi?” sorusunu sordu. Seren Serengil ise bunun çocukluktan kaynaklanan bir problem olduğunu ve babasıyla problem yaşayan kızların bu tip olaylara daha yatkın olduğunu dile getirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz