Çukur Hayranlarına Müjde! Dizinin Aliço’su Rıza Kocaoğlu Son Bölümle İlgili Önemli Bir Değişikliği Açıkladı

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Çukur Hayranlarına Müjde! Dizinin Aliço’su Rıza Kocaoğlu Son Bölümle İlgili Önemli Bir Değişikliği Açıkladı

Show TV’nin fenomen dizisi “Çukur” bu sezon biteceği haberiyle hayranlarını üzmüştü. Dizinin Aliço’su Rıza Kocaoğlu, finalin ertelendiği müjdesini verdi!

Aras Bulut İynemli Erkan Kolçak Köstendil Necip Memili

Fenomen dizi “Çukur”, dört sezondur hız kesmeden devam ediyor. Show TV’nin en iddialı dizisi olan “Çukur”, o kadar zaman geçmesine rağmen hala mükemmel izlenme oranları yakalıyor. Çünkü “Çukur” klasik bir mafya dizisi gibi görünse de, bundan çok daha fazlası! Neredeyse 3 saate çıkan dizi sürelerine rağmen dinamikliğini hiç kaybetmeyen senaryosunun yanı sıra, oyuncu kadrosu da bu başarıda büyük pay sahibi.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Erkan Kolçak Köstendil, Damla Sönmez ve Rıza Kocaoğlu gibi önemli isimlerin oynadığı diziden, dört sezondur kimler geldi kimler geçti. Ercan Kesal, Nejat İşler, Öner Erkan, Barış Arduç, Berkay Ateş ve Dilan Çiçek Deniz, dizide oynayan isimlerden sadece bazıları!

Bu Sezon Son!

Erkan Avcı Berkay Ateş

“Çukur”, özellikle ilk iki sezonunda ortalığı yıkmıştı. Herkes bu diziyi konuşuyor, dizideki sürekli yenilenen duvar yazıları diğer binaları da süslüyordu. Dizinin çekildiği Balat’ta “Çukur”un sembolü olmayan bir duvar bile kalmamıştı desek yeridir! Dizi ikinci sezonun ardından biraz kan kaybetse de, hiç düşmeyen temposu ve kemik izleyici kitlesi sayesinde dördüncü sezona kadar geldi. Ancak geçtiğimiz sonbaharda bu sezonun final sezonu olduğu açıklandı.

Her Şey Değişti

Aras Bulut İynemli

Dizi, final yaklaştıkça bambaşka bir havaya büründü. Geçtiğimiz bölümlerde bir zaman atlaması yaşandı. Düşmanları tarafından esir edilen Yamaç Koçovalı nihayet kurtuldu ve mahallesine geri döndü. Ancak her şey tepeden tırnağa değişti ve Yamaç, bu kez amcasına karşı bir savaş vermeye başladı.

Aras Bulut İynemli Erkan Kolçak Köstendil

Hikaye yeni bir ivme kazanınca, dizinin hayranları da çok heyecanlandı. Herkes bu sezon final yapılmaması için sosyal medyadan çağrı yapmaya başladı. Dizinin ratingleri de yükselmeye başlayınca, yapımcılar finale yönelik kararlarını biraz esnetmiş gibi görünüyor!

Final Bölümü Ertelendi

Rıza Kocaoğlu

Dizinin Aliço’su Rıza Kocaoğlu, önceki gün TV100 muhabirlerine verdiği röportajda final tarihine yönelik bir açıklama yaptı. Öğrendik ki, “Çukur”un son bölümünün tarihi ertelenmiş!

Final bölümünün mayıs başında ekrana geleceği açıklanmıştı. Ancak yoğun istek ve yükselen ratingler sonucu, ekip birkaç bölüm daha çekmeye karar vermiş! “Çukur”, yine bir değişiklik olmazsa mayıs sonunda ekrana veda edecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz