Olay Çiftten Coşkulu Kutlama! Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç Kankaları Özge Özpirinçci’yi Çok Sevindirdi

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Olay Çiftten Coşkulu Kutlama! Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç Kankaları Özge Özpirinçci’yi Çok Sevindirdi

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, bugün 35 yaşına girdi. Özpirinçci’ye en güzel kutlama son dönemin olay yaratan çifti Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç’dan geldi!

Özge Özpirinçci

Başarılı oyuncu Özge Özpirinçci, bugün 35 yaşına girdi. Üç sezon süren “Kadın” dizisinde milyonları ağlatan Özge Özpirinçci, gerçek hayatta çok komik biri. Bu kadar eğlenceli ve pozitif birinin doğum gününün 1 Nisan olması da hayatın bir cilvesi!

Özge Özpirinçci Kıvanç Tatlıtuğ

Ünlü oyuncunun bu yaşındaki en güzel hediyesi, Kıvanç Tatlıtuğ’la birlikte oynadığı Netflix dizisi “Bir Denizaltı Hikayesi” olsa gerek. Çekimleri geçen ay başlayan dizi, bilim kurgu ve aksiyon türünde, alışılmadık bir proje olacak! Adrenalini seven, dram dizilerinde ağlamaktan hasta olan Özge Özpirinçci’ye de böyle bir proje ilaç gibi geldi. Ona iyi gelen diğer şey de elbette senelerdir süren dostlukları!

Olay Çiftten Olay Kutlama

Berrak Tüzünataç Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’la yıllardır “kanka.” Zamanında kıskançlık haberleriyle birbirine düşürülmek istenen bu ikilinin sıkı dost olacağını kim bilebilirdi? Ama onlar şöhretin aralarına girmesine izin vermedi ve yıllardır her anlarında birbirlerinin yanında oldular. Özge Özpirinçci’nin doğum günü için de en özel kutlama tabii ki Berrak Tüzünataç’tan geldi!

1 Nisan’ı coşkuyla kutlamak için çok değerli bir sebebimiz var. Doğum günün kutlu olsun aşkım ????” diyen Berrak Tüzünataç, arkadaşıyla geçirdiği güzel günlerden bir kolaj yaptı. Berrak Tüzünataç’ın hemen ardından, sevgilisi Uraz Kaygılaroğlu da Özge Özpirinçci’nin doğum gününü kutladı.

“Bir gece ansızın gülebiliriz”

Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu’nun dostluğu daha da eskiye dayanıyor. İkili, çocukluklarından beri beraberler. Sektöre adım attıkları günden bu yana da omuz omuza yürüyorlar. Uraz Kaygılaroğlu, “Bayan kahkaha” dediği çocukluk arkadaşının doğum gününü en “şen” halleriyle kutladı.

Uraz Kaygılaroğlu Özge Özpirinçci

Malum, son günlerin en çok konuşulan çifti Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç oldu. İkilinin tanışıp kaynaşmasını sağlayan kişi muhtemelen Özge Özpirinçci’dir diye düşünüyoruz. Geçen yıl hep birlikte kamyonette seyahat ettikleri günü unutmadık!

Özge Özpirinçci’ye nice mutlu yaşlar diliyoruz! Umarız, dostlarıyla beraber çok daha eğlenceli günler görür.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz