İlker Ilgaz’dan Beklenmedik Hamle: Ben Seni Geri İstiyorum! Masumiyet 7. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

FOX

1 Nisan 2021

İlker Ilgaz’dan Beklenmedik Hamle: Ben Seni Geri İstiyorum! Masumiyet 7. Bölüm Fragmanı Yayında

Masumiyet’te bu hafta İlker, Ela ve İrem arasındaki ilişkiler tamamen birbirine girecek. Bakalım Bahar, Hale ve Harun çocuklarını yaşadıkları bu kaostan nasıl koruyacaklar? İşte Masumiyet 7 Bölüm fragmanı!

Harun Kızını İlker’den Kurtardı mı?

Geçtiğimiz hafta bölümün belki de en önemli olayı İrem’in sonunda İlker’den boşanma kararı vermesi hatta sorunsuz bir şekilde boşanmasıydı. Bir önceki bölümün son sahnesinde Ilgazların evine gelerek hamile olduğunu hatırladığını söyleyen Ela, İlker’i aynı zamanda doğmamış çocuğunu öldürmekle de suçlamıştı. Herkesin içinde yaşanan bu olayın akabinde Harun kızını alarak eve götürür. Ve ona bir boşanma protokolü hazırlar. Hale’nin bir şey yapmasına fırsat kalmadan İrem ve İlker tek celsede boşanırlar.

Hale İrem’i Bırakmaz

blank

Ancak Hale İrem’in peşini hala bırakmamaktadır. İrem’in daha önceki intihar girişiminin feyk olduğunun sosyal medyaya düşebileceği tehdidi ile onu yeniden kandırır. Bu arada Harun ve Bahar arasındaki işbirliğini de çözen Hale bu ortaklığı dağıtmak için bir yandan da İrem’i kullanacaktır.

Ela’dan Sosyalleşme Denemesi

Masumiyet - Ela - İlayda Alişan

Ela ise okula gitmeyi deneyerek normal hayatına geri dönmeye çalışır. Ancak okula gittiğinde artık onun için hiçbir şey eskisi gibi değildir. Arkadaşları onu sosyal medyadaki yuva yıkan kadın imajı üzerinden değerlendirip asla eski samimiyeti göstermez hatta arkasından konuşurlar. Tüm bunlara şahit olan Ela kendisini daha da yalnız hisseder ve okulu bırakmaya karar verir.

Masumiyet 7. Bölüm Fragmanı: Ela Kayıp!

Ela’nın okulda yaşadıkları adeta onun için bir son damladır. Bunun üzerine Ela annesine bir mektup bırakır ve evi terk eder. Bu arada İlker ile buluşan Ela ona yapayalnız kaldığını ve hep böyle kalacağını söyler. Ancak İlker bunun böyle olmayacağını ve ona dönmeye çalıştığını söyler. İlker’in Ela’yı ikna edip edemeyeceği, Bahar ve Hale’nin bu buluşmaya vereceği tepki ve daha fazlası 7. Bölümde ekranlarda olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz