Survivor’da Şampiyon Değil Aşk Konuşuldu! Acun Ilıcalı’dan Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ya Kalbe Dokunan Jest

Aleyna

Haberler

26 Haziran 2021

Survivor’da Şampiyon Değil Aşk Konuşuldu! Acun Ilıcalı’dan Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ya Kalbe Dokunan Jest

Dün gece finaliyle ekrana gelen “Survivor”ın şampiyonu İsmail Balaban oldu. Ama şampiyondan çok Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya’nın aşkı konuşuldu!

İsmail Balaban Survivor

Fenomen yarışma “Survivor”, aylar süren mücadelelerin ardından dün akşam final yaptı. 2021 sezonunun şampiyonu yağlı güreşte “Sarı Fırtına” olarak bilinen pehlivan İsmail Balaban oldu. Aylardır hem başarılı performansı hem de ailesi ve nişanlısı ile yaşadığı sorunlarla gündemden düşmeyen İsmail Balaban, pek çok kişinin favori adayıydı. Antalyalı olan ve güreşlerde de Antalya adına yarışan İsmail Balaban, Antalyaspor atkısı açarak şampiyonluğunu memleketine armağan etti. Ama bu görüntülerden daha çok konuşulan şeyler de yaşandı!

Sevgiliye Özel Fotoğraflar

Acun Ilıcalı Ayça Çağla Altunkaya

Malum, TV8’in ve dolayısıyla “Survivor”ın patronu Acun Ilıcalı, final için bir teşekkür konuşması ve VTR hazırladı. Bu yıl da geçen yıl olduğu gibi genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ya özel olarak teşekkür etti. Yetmedi, final görüntülerinde onun fotoğraflarına da yer verdi!

Ayça Çağla Altunkaya

Bu durum herkesi çok şaşırttı çünkü Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya ilişkilerini gizli kapaklı yaşamayı tercih ediyor. Bu durumun altında, Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’yla her şeyi gözler önünde yaşamasının getirdiği yorgunluk ve Ayça Çağla Altunkaya’nın çekincelerinin yattığı konuşuluyor. Sosyal medyada hiç birlikte paylaşım yapmasalar da, özellikle son dönemde sevgilisine programlarında ve ofisten yaptığı paylaşımlarda yer vermeye başladı. Örneğin, dün Ayça Çağla Altunkaya ile bir arkadaşlarına doğum günü partisi hazırladılar!

Acun Ilıcalı, sosyal medya ve aralarındaki yaş farkı için duyduğu endişelere dair çekincelerini bir kenara bırakıp, sevgilisiyle mutluluğunu rahat rahat paylaşınca izleyicilerinin de takdirini kazandı. Son zamanlarda Ayça Çağla Altunkaya’ya dair paylaşımlarını artırmaya başlayan Acun Ilıcalı, muhtemelen “Bu çifti daha çok birlikte göreceksiniz” mesajı veriyor! Belki birlikte bir paylaşım da gelir, ne dersiniz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz