Birkan Sokullu İyice Coştu! Masumlar Apartmanı’ndaki Kardeşleri Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ı Çok Şaşırttı

Aleyna

Haberler

26 Haziran 2021

Birkan Sokullu İyice Coştu! Masumlar Apartmanı’ndaki Kardeşleri Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ı Çok Şaşırttı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın yıldızları, tatilde bile birbirinden ayrılamadı. Dizinin Gülben’i Merve Dizdar’ın doğum günü için Alaçatı’ya giden Birkan Sokullu, “Masumlar denizde” paylaşımıyla hayranlarını coşturdu.

Masumlar Apartmanı

Geçtiğimiz sezonun en çok sevilen ve konuşulan işlerinden biri de “Masumlar Apartmanı” dizisiydi. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan dizi, psikolojik hastalıklarla boğuşan kardeşlerin hikayesini anlatıyordu. Sıra dışı senaryo, çok uzun süredir televizyona uzak duran Ezgi Mola’yı bile dizi setlerine döndürdü. Komediden drama geçiş yaparak dikkat çeken Ezgi Mola’ya, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah da eşlik edince beklenti arşa çıktı! Ama dizinin parlattığı asıl isim Merve Dizdar oldu.

Merve Dizdar

Merve Dizdar, tiyatroda elde ettiği büyük başarıların ardından son 3-4 yılda yükselişe geçen bir isim. Önce, “Mucize Doktor” ve “Eltilerin Savaşı” gibi çok izlenen projelerle izleyicilerin dikkatini çeken Merve Dizdar, “Alice” müzikaliyle yıldızlar ligine oynamaya başladı. “Masumlar Apartmanı”nın Gülben’i olarak da tüm Türkiye’nin tanıdığı ve takdir ettiği bir isme dönüştü. Sempatikliği ve sıcakkanlılığı sayesinde rol arkadaşlarının da bayıldığı Merve Dizdar, dün “kardeşlerini” Alaçatı’ya toplamayı başardı!

“Masumlar tatilde”

Birkan Sokullu

Dizinin Han’ı Birkan Sokullu, sosyal medyaya oldukça mesafeliydi. Ama sezon finalinden sonra ünlü oyuncuya bir haller oldu! Sürekli tatil paylaşımı yapan ve Instagram’a iyiden iyiye ısınan Birkan Sokullu, dün de Merve Dizdar’ın doğum günü şerefine Alaçatı’ya giderek çok sevdiği rol arkadaşlarıyla bir araya geldi. “Masumlar tatilde” diyerek Ezgi Mola ve Merve Dizdar’la buluşmasından fotoğraflar paylaşan Birkan Sokullu, hayranlarını ve rol arkadaşlarını şaşırtmaya devam etti. Ama paylaşımları bununla sınırlı kalmadı!

Birkan Sokullu Ezgi Mola Merve Dizdar Masumlar Apartmanı

Masumlar denizde” diyerek yeni bir fotoğraf paylaşan Birkan Sokullu, aylardır uzak durduğu Instagram’a ve rol arkadaşlarının meşhur paylaşımlarına görkemli bir giriş yapmış oldu.

Merve Dizdar Ezgi Mola Birkan Sokullu Masumlar Apartmanı

İyi eğlenceler diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz