Çukur Setinde Başlayan Aşk Sona Erdi! Çukur’un Aliço’su Rıza Kocaoğlu Kendinden 18 Yaş Küçük Sevgilisi Hazal Subaşı’ndan Ayrıldı

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Çukur Setinde Başlayan Aşk Sona Erdi! Çukur’un Aliço’su Rıza Kocaoğlu Kendinden 18 Yaş Küçük Sevgilisi Hazal Subaşı’ndan Ayrıldı

Fenomen dizi Çukur’un sevilen karakteri Aliço’ya hayat veren Rıza Kocaoğlu, 24 yaşındaki sevgilisi Hazal Subaşı ile yollarını ayırdı. Çukur dizi setinde başlayan ilişkilerini noktalayan ünlü çiftin ayrılma nedenleri ise fikir anlaşmazlığı.

hazal subaşı-rıza kocaoğlu-çukur

Efsane dizi Çukur yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini altüst ediyor. Herkesi ekranlara kilitleyen Çukur’un en sevilen karakterlerinden biri Aliço’yu canlandıran Rıza Kocaoğlu’nun aynı dizide Nehir karakterine hayat veren Hazal Subaşı ile ilişkisi sosyal medyaya bomba gibi düşmüştü.

Aşk Çukur Setinde Başladı

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da Aliço karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu ile “Nehir” karakterine hayat veren Hazal Subaşı dizi setinde tanıştıktan bir süre sonra aşk yaşamaya başlamıştı.

hazal subaşı-rıza kocaoğlu-çukur

Aşklarını göz önünde yaşamayı tercih etmeyen ünlü ikili bir süre sonra beraber sosyal medya paylaşımı yaptı. Aşk dolu bu paylaşıma binlerce yorum ve beğeni gelmişti. Aşklarını ilk defa sosyal medyadan ilan eden çift, dizinin hayranlarını çok mutlu etti.

“Hayat Sana Teşekkür Ederim”

Çukur’dan geçen aylarda ayrılan 24 yaşındaki Hazal Subaşı ile kendisinden 18 yaş büyük olan Rıza Kocaoğlu fikir anlaşmazlığı nedeniyle beraberliklerini noktalama kararı aldı. Hatırlarsanız daha önce ünlü çiftin Cihangir’de bir mekânda tartıştıkları iddia edilmişti.

hazal subaşı-rıza kocaoğlu-çukur

Geçen ay yollarını ayırdıkları ortaya çıkan ikili birbirlerini sosyal medyadan takip etmeye devam ediyor. Son dönemde Bizi Ayıran Çizgi adlı dijital projede rol Alan Hazal Subaşı’nın Kocaoğlu ile mutlu günlerinde paylaştığı pozları henüz silmemesi ise ayrı bir merak konusu doğrusu.

19 Mart’ta 42 yaşına giren Rıza Kocaoğlu sosyal medyadan duygusal bir mesajı paylaştı. Kocaoğlu “Bugün benim doğum günüm, 42 oldum. Çok yollar, çok yerler geçtim, sevdalara düştüm, kavgalar ettim, acılar, pişmanlıklar, mutluluklar… Sanırım değişmeyen tek şey umudum ve merakım oldu hayata karşı… Hayat sana teşekkür ederim.” diyerek tüm takipçilerini duygulandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz