Rihanna 10 Senedir O Türk Gencini Takip Ediyor! Karanlıklar ile Yeni Tanıdığımız Emir Bozgan Meğerse Ünlü Yıldızın Radarındaymış

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Rihanna 10 Senedir O Türk Gencini Takip Ediyor! Karanlıklar ile Yeni Tanıdığımız Emir Bozgan Meğerse Ünlü Yıldızın Radarındaymış

Karanlıklar single ile büyük bir çıkış yapan Emir Bozgan hakkında herkesi çok şaşırtacak bir gerçek ortaya çıktı. Dünyaca ünlü yıldız Rihanna, bizim yeni tanıdığımız Emir Bozgan’ı 10 senedir Instagram’dan ve Twitter’dan takip ediyormuş.

emir bozgan-rihanna

Türkçe pop müziğe yeni bir star geliyor. Geçen sene Karanlıklar şarkısı ile müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan Emir Bozgan, daha ilk şarkısı ile sosyal medyayı sallamıştı. 2020 Sony Music Entertainment Türkiye etiketiyle çıkış yapan Karanlıklar, Youtube’da binlerce kişiye ulaştı.

emir bozgan-rihanna

Hayranları katlanarak büyüyen Emir Bozgan’ı biz yeni tanıyor olabiliriz. Ancak Pop müziğin kraliçesi Rihanna, meğer Emir Bozgan’ı çok önceden tanıyor ve takip ediyormuş.

13 Saatlik Klip Çekiminde Göz Dolduran Bir Performans

Dinamik altyapısı kadar Emir Bozgan’ın yorumuyla da öne çıkan “Karanlıklar”ın sözü ve müziği Emir Bozgan’ın kendisine, düzenlemesi ise Tolga Erzurumlu’ya ait. Karanlıklar’ın mixi Özgür Yurtoğlu’nun, masteringi Hans-Philipp Graf’ın üstlendiği şarkıya renk katan vokalde ise Fatih Ertür’ün imzası bulunuyor.

emir bozgan-rihanna

Uzun yıllar şan ve oyunculuk eğitimi alan ve çeşitli tiyatro oyunlarında da sahne alan sanatçı; yıllar içinde kendi söz ve bestelerine ağırlık vererek ilk solo şarkısı “Karanlıklar”ın hazırlıklarına da aynı dönemde başladı.

 

Aşkta verilen özverinin karşılığında yaşanan hayal kırıklığının anlatıldığı şarkının video klibi, Mustafa Özen yönetmenliğinde Ümraniye Platoları’nda kaydedildi. Kamera önündeki rahat tavırlarıyla beğeni toplayan Emir Bozgan, çekimleri 13 saat süren klipteki performanslarıyla da göz doldurdu.

“Bütün Çocukluğum MTV İzleyerek Geçti Diyebilirim”

Bahçeşehir Üniversitesi “Yeni Medya” mezunu olan yeni yıldızımız çocukluğundan beri müzik yapmak istiyormuş. Tüm çocukluğunu MTV izleyerek geçiren Emir, “Ödül törenlerini izlemek için sabahlardım. Sıra bana ne zaman gelecek diye düşünürdüm. Ben büyüdükçe bu hayalim de büyümeye devam etti. Kendi şarkılarımı yazmaya başladım.” diyor.

emir bozgan-rihanna

Mezun olduktan sonra birçok dergide editörlük yapan Emir, anlaşılan aradığını bu sektörlerde bulamamış. Uzun yıllar oyunculuk ve şan eğitimi alan ve Karanlıklar için hazırlık yapan genç yıldız, oldukça hayalperest bir insan olduğunu söylüyor.

Emir Bozgan’ı tebrik ediyor yeni projelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz