İzleyenler Göz Yaşlarına Hakim Olamayacak: Burcu Biricik’in Başrolünde Olduğu Camdaki Kız’dan İlk Fragman!

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

İzleyenler Göz Yaşlarına Hakim Olamayacak: Burcu Biricik’in Başrolünde Olduğu Camdaki Kız’dan İlk Fragman!

Son dönemde ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı kitaplardan uyarlanan diziler reyting rekorları kırıyor! Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı ile başlayan furya; Kanal D’nin Camdaki Kız dizisiyle hız kesmeden devam ediyor. Bildiğiniz gibi televizyon ekranlarında ülkecek dram izlemeye bayılıyoruz! Özellikle de dizide anlatılan dram, gerçek bir hayat hikayasine dayanıyorsa; o dizinin tutmaması mümkün değil.

İstiklal Caddesinde Bir Peri Kızı!

Geçtiğimiz aylarda Kırmızı Oda dizisine “Boncuk” karakteriyle dahil olan Burcu Biricik’in oyunculuk performansı çok beğenilince; Kanal D’nin yapımcıları harekete geçti ve Burcu Biricik’in başrolde olduğu yeni bir dizi için çalışmaya başladılar. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlama yapılan Camdaki Kız’ın ilk tanıtımı yayınlandığında çok heyecanlandık! İstiklal Caddesinde bir camın içinde; masallardan fırlamış bir prenses gibi gözüken Burcu Biricik’in güzelliği ve gülümsemesine hayran kalmıştık.

Fragman Geldi!

Dizi başlamadan, Camdaki Kız için PR çalışmalarına başlayan sosyal medya ekibi; önce Burcu Biricik’in başrolde olduğu diziden ilk afişi ve dizinin başlangıç tarihini yayınladı! 1 Nisan’dan itibaren Perşembe günleri ekrana gelmeye başlayacak olan Camdaki Kız’ın afişini de en az yayınlanan tanıtım kadar çok beğendik.

Camdaki Kız’ın 1 Nisan’da yayınlanacak ilk bölümünün fragmanı ise dün akşam görücüye çıktı! Plastik kıyafet giyen bir kadının Burcu Biricik’i yıkadığını ve akşam için hazırladığını görüyoruz. Bakalım 1 Nisan tarihinde nasıl bir diziyle karşılaşacağız? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz