Berfu Yenenler Sonunda “Mete Emmi”sine Kavuştu! Ünlü Komedyen Eser Yenenler İkinci Kez Baba Oldu!

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Berfu Yenenler Sonunda “Mete Emmi”sine Kavuştu! Ünlü Komedyen Eser Yenenler İkinci Kez Baba Oldu!

Instagram camiasının haylaz çifti Berfu Yenenler ve Eser Yenenler ikinci kez anne baba olmanın heyecanını yaşadılar! Aramızda Berfu’nun Instagram takipçileri varsa hatırlayacaktır; güzel fenomen ha doğurdu ha doğuracak derken sonunda “Mete Emmi”yi kucaklarına aldılar. Doğumun son günlerine kadar Instagram’ı aktif olarak kullanan Berfu Yenenler; takipçilerinden gelen “Doğurdun mu?” mesajlarını da storysinde paylaşmayı ihmal etmiyordu.

Berfu Yenenler

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler!

Çiftimizin ilk oğulları Kuzey’in hamilelik ve doğum sürecinde de Instagram hesabını aktif olarak kullanan Berfu Yenenler, ikinci çocukları Mete’nin hamileliğinde de bir an olsun sosyal medyadan vazgeçmedi! Bilenler vardır, özellikle Berfu’nun eğlenceli reels videolarını Instagram takipçileri oldukça seviyor. Eşi Eser Yenenler ve oğlu Kuzey’in eğlenceli anlarını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen güzel fenomen; sonunda bugün Mete Emmiyi kucağına aldı!

Berfu Yenenler

Berfu Yenenler, 2015 yılında katıldığı güzellik yarışmasında dereceye girerek; 4. olarak yarışmayı tamamladı. İlk olarak güzellik yarışması sayesinde adını duyduğumuz Berfu Yenenler, henüz o zamanlar Berfu Yıldız soyadını taşıyordu. Güzellik yarışmasından sonra kısmeti açılan güzel fenomen birkaç sene içerisinde eşi Eser Yenenler ile tanıştı ve 2019 yılında sade bir nikahla dünyaevine girdi! Aynı yıl içinde ilk çocukları Kuzey’i kucaklarına alan çiftimiz; aynı zamanda Instagram’da da büyük bir takipçi kitlesine ulaşmayı başardı.

berfu yenneler ve eser yenenler

Berfu, Mete Emmisine Kavuştu!

Instagram’da eğlenceli videolar çeken samimi çiftimiz; Kuzey’i de sosyal medyadan uzak tutmuyor! Hatta küçük Kuzey’in tam bir temizlik sevdalısı olduğunu da biliyoruz. Kuzey’in elinden bir an olsun süpürgesi düşmüyor!

Önceki aylarda ise Berfu Yenenler’in ikinci kez hamile olduğunu öğrendik! Karnındaki bebeğin cinsiyetini öğrenir öğrenmez kendisine “Mete Emmi” diye hitap etmeye başlayan Berfu Yenenler, sonunda Mete Emmisine kavuştu! Hem Berfu’ya hem de Mete bebeğe sağlıklı bir ömür diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz