Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka Çukur’a İşte Böyle Veda Etti: “Eyvallah Çukur Hakkınız Ödenmez”

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka Çukur’a İşte Böyle Veda Etti: “Eyvallah Çukur Hakkınız Ödenmez”

Türkiye’nin fenomen dizisi Çukur’dan hayranlarını üzecek bir haber geldi. Yavaş yavaş finale yaklaşan dizinin sevilen oyuncusu Kubilay Aka’nın diziden ayrılacağı öğrenildi. 4 senenin ardından Çukur’a veda eden Kubilay Aka, Twitter’dan duygusal bir paylaşım yaptı.

çukur-kubilay aka

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini yaptığı Çukur, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri. Başladığı ilk günden beri reyting listelerini altüst eden dizi, Türk dizi tarihine adını çoktan altın harflerle yazdırdı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Kubilay Aka gibi isimlerin olduğu Çukur, iddialı konusu ve güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

çukur-kubilay aka

Final yapacağı konuşulan diziden hayranları üzecek bir ayrılık haberi geldi. Celasun karakterine hayat veren ünlü oyuncu Kubilay Aka’nın diziden ayrılacağı öğrenildi. 4 senedir Çukur’da yer alan yakışıklı oyuncu, Twitter hesabından fenomen diziye veda etti.

“Hakkın Ödenmez”

Kubilay Aka, Çukur dizisinden bir video paylaşarak altına bir not yazdı. Notta Çukur dizisine veda eden oyuncu, Çukur fanlarını çok duygulandırdı. Sette bir aile gibi olduklarını dile getiren Aka, “4 sene oldu dile dolay. Söylenecek çok fazla şey var ama aile her şeydir sloganıyla yola çıktığımız işte aile gibi olma talihini yaşıyorum sizlerle. Eyvallah Çukur. Hakkınız ödenmez!” diyerek sözlerini noktaladı.

çukur-kubilay aka

Ünlü oyuncunun bu paylaşımına binlerce beğeni geldi. Dizinin fanları da ünlü oyuncuya yorum yazarak veda etti. Ünlü oyuncu şimdilerde Netflix projesi Aşk 102 için çalışmaya başlıyor.

Bensu Soral ile Başrol Oynayacak

çukur-kubilay aka

12 Nisan 1995 doğumlu ünlü oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi Bölümünden mezun. Özel bir havalimanında özel bir şirkette çalışırken oyunculuk yapmaya karar veren Aka, 2016 yılında ekran kariyerine başladı. İlk olarak Vatanım Sensin’de izlediğimiz yakışıklı oyuncu o diziyle büyük bir çıkış yaptı. Daha sonra Arif 216’da oynayan Aka’nın performansı çok beğenildi. Aşk 101, Aşk Bu Mu, Çukur gibi dizilerde rol alan Kubilay Aka, Show Tv’de yayınlanacak Cam Tavanlar’da Bensu Soral ile başrol oynayacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz