Vedası Twitter’ı Yıktı! Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka “Abisi” Aras Bulut İynemli’ye Özel Olarak Teşekkür Etti

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

Vedası Twitter’ı Yıktı! Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka “Abisi” Aras Bulut İynemli’ye Özel Olarak Teşekkür Etti

Finale doğru giden “Çukur” dizisi bir oyuncusuna daha veda etti. Kubilay Aka, rol arkadaşı Aras Bulut İynemli’ye gülmekten çekim yapamadıkları anları paylaşarak veda etti.

Aras Bulut İynemli Erkan Kolçak köstendil

Show TV’nin fenomen dizisi “Çukur”, dört sezondur hız kesmeden devam ediyor. İlk iki sezonuyla inanılmaz bir popülerliğe ulaşan dizi, son dönemlerde biraz yalpaladı. Ekip de işi daha fazla uzatmadan final yapma kararı aldı. Ama bir anda değişen hikaye ve hiç düşmeyen tempo diziye can suyu verdi. Bu sayede, dizinin ömrü birkaç bölüm daha uzadı!

Kubilay Aka

Yine de, dizi mayıs ayı sonunda final yapacağı için bazı karakterlerine veda etmeye devam ediyor. “Kurtlar Vadisi”nin ölüm ve ayrılık rekorunu kırmaya kararlı olan “Çukur”, dört sezondur yer alan karakterlere bile veda etmeye başladı! Dün akşam da Kubilay Aka’nın oynadığı Celasun karakteri diziden ayrıldı.

Twitter’da O Konuşuldu

Dün gece Twitter’ın iki ana gündemi vardı. “Şarkılar Bizi Söyler”de ortamı şenlendiren Ata Demirer ve “Çukur”dan ayrılan Celasun!

Rol arkadaşları da diziye dört sezondur emek veren Kubilay Aka’ya özel olarak teşekkür etti. Erkan Kolçak Köstendil’in “son bakışı” dikkat çekiciydi!

Erkan Kolçak köstendil Kubilay Aka story

Necip Memili de onu çok özleyecek gibi görünüyor!

Necip Memili Kubilay Aka story

Aras Bulut İynemli ise her zamanki esprili tarzını konuşturarak rol arkadaşına veda etti.

Aras Bulut iynemli Kubilay Aka story

Kubilay Aka da “abim” dediği Aras Bulut İynemli’ye özel bir teşekkür düşünmüş tabii ki!

Gülmekten Bir Türlü Çekemediler

Kubilay Aka Aras Bulut İynemli

Kubilay Aka’nın “Bazı anlar” diyerek paylaştığı sahne arkası videosuna siz de çok güleceksiniz. “Çukur”un tüm ağırlığına rağmen oyuncuların ve set ekibinin kendilerine nasıl güzel bir dünya kurduğunu da göreceksiniz!

Celasun’u bir daha göremesek de, Kubilay Aka’yı yine Show TV’de izlemeye devam edeceğiz. Ünlü oyuncu, Bensu Soral ile birlikte “Cam Tavanlar” dizisinde oynayacak. Heyecanla beklenen “Aşk 102” de yakında Netflix’te olacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz