Teşkilat Dizisinin Zehra’sı Deniz Baysal’dan Doğum Günü Paylaşımı! Tüm Yorgunluk Uçtu Gitti İşte

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Teşkilat Dizisinin Zehra’sı Deniz Baysal’dan Doğum Günü Paylaşımı! Tüm Yorgunluk Uçtu Gitti İşte

Yayın hayatın henüz yeni başlayan Teşkilat dizisinin başarılı oyuncularından birisi olan Deniz Baysal bugün sosyal medya hesabından bir doğum günü paylaşımı yaptı. İşte güzel oyuncunun duygu dolu anlarından küçük bir kesit.

Tüm Yorgunluk Uçar Gider

Bugün doğum günü olan ve yeni yaşına eşi ile birlikte giren başarılı oyuncu bu mutlu anını Instagram hesabından paylaştı. Yaptığı paylaşıma dakikalar içerisinde birçok kutlama ve tebrik mesajları alan Deniz Baysal ailesi ve sevimli köpeğiyle birlikte oldukça samimi ve huzurlu haliyle dikkat çekti. Her ne kadar Teşkilat dizisinin set yorgunluğunu yaşıyor olsa da doğum günü sürprizi ile tüm bu yorgunluğun uçup gittiğini söylemiş güzel oyuncu. Ne mutlu!

Barış Yurtçu’dan Romantik Paylaşım

Yine kendisi gibi ünlü bir isim olan ve ünlü Kolpa grubunun kurucularından müzisyen Barış Yurtçu ile evli olan Deniz Baysal’a bugünkü sürprizi sevgili eşi organize etmiş anlaşılan. Aynı şekilde Barış Yurtçu da kendi sosyal medya hesabından sevgili eşinin doğum gününü paylaşmış ve şöyle bir yorumla duygularını ifade etmiş: “Canımın içi..Dert ortağım..Dalgalı denizim..Deno’m..İyi ki doğdun..İyi ki varsın..Nice yıllaraa sevgilim ??”

Deniz Baysal’ın Genç Yaşına Sığdırdığı Kariyeri

deniz baysal

Kariyerine ilk olarak Bitmeyen Şarkı dizisi ile başlayan Deniz Baysal bunun yanı sıra ayrıca Rüzgarın Kalbi, Derin Sular, Babalar ve Evlatlar, Kayıp Şehir, Kaçak Gelinler, Fazilet Hanım ve Kızları, Hizmetçiler, 7. Koğuştaki Mucize ve Söz gibi yapımlarda rol aldı. Hatta başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize filmi Türkiye’nin Oscar adayı seçilmişti. Deniz Baysal şu anda ise TRT’nin yeni dizilerinden birisi olan ve reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinde Zehra karakterine hayat veriyor. Deniz Baysal hem ekrandaki performansı hem de güzelliği ile dizinin takipçileri tarafından oldukça beğenilen oyuncular arasında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz