Çiçek ve İskender’in Suç Ortaklığı! Alev Alev 22. Bölüm Fragmanı Yepyeni Gelişmelerle Yayında

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Çiçek ve İskender’in Suç Ortaklığı! Alev Alev 22. Bölüm Fragmanı Yepyeni Gelişmelerle Yayında

Kadrosunda Demet Evgar, Zuhal Olcay, Cihangir Ceyhan, Dilan Çiçek Deniz gibi oyuncuların yer aldığı Alev Alev dizisinde bu hafta İskender ve Çiçek için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacak gibi görünüyor. İşte Tomris, Cemre, Çiçek, Çelebi ve diğerleri için yaşanacak olan gelişmelerle Alev Alev 22. Bölüm fragmanı!

Çelebi İçin Zor Günlerin Başlangıcı

Demet Evgar - Alev Alev

Geçtiğimiz hafta kızı Güneş için Çelebi’nin evine dönmek zorunda kalan Cemre için bir kurtuluş ışığı doğar. Ozan Güneş aracılığıyla Cemre’ye bir ses dinleme cihazı gönderir ve Çelebi’yi dinleyebilecekleri bir yere yerleştirmesini ister. Cemre bunu başarır ve Çelebi ortağına altınları bir an önce çıkartmaları gerektiğini söyler. Bu konuya dair ortağıyla yaptığı tüm planları dinleyen polis Çelebi’nin evine baskın düzenler. Baskın öncesi ise Cemre misafirlerin önünde harika bir konuşma yapar ve Çelebi’yi tüm misafirlerin önünde kendisine uyguladığı şiddet nedeniyle de ifşa eder.

Atlas Konuşuyor!

blank

Diğer yandansa Çiçek Atlas’ı korumak için elinden geleni yapar. Hatta bu arada eve yerleşen Bülent’in bir açığını yakalar. Atlas’tan öğrendiği şeyler üzerine depoya gider ve orada bir ceset olduğunu anlar. Fakat Bülent Çiçek’i takip etmiştir ve her şeyi çözdüğünü anlayınca ona saldırır.

Alev Alev 22. Bölüm Fragmanı

Bülent’in Çiçek’e saldırdığını gören Atlas hemen İskender’i arar ve onu yardıma çağırır. Zaten onları merak ettiği için kapının önünden ayrılmayan İskender hemen yetişir ve Bülent’in kafasına vurur. Bu darbe ile Bülent’in ölmesine neden olan İskender ve Çiçek artık bir suç ortağı olmuşlardır.       

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz