Nişanlısına Atılan İftiralarla Sarsılan Şeyma Subaşı’nın Çilesi Bitmiyor: Zorlansa da Sonunda Zirveye Ulaştı!

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Nişanlısına Atılan İftiralarla Sarsılan Şeyma Subaşı’nın Çilesi Bitmiyor: Zorlansa da Sonunda Zirveye Ulaştı!

Mısırlı milyarder Meedo ile ilişkisine hız kesmeden devam eden güzelimiz Şeyma Subaşı, kendisi ve nişanlısı hakkında çıkan iddiaların ardından Türk magazincilere isyan etmişti. O isyandan sonra sular yine durulmadı tabii. Ibiza’da arkadaşlarıyla eğlenmeye ve keşfetmeye devam eden Şeyma Subaşı, bugün Ibiza’nın doğal güzelliklerini keşfetmek için zorlu bir yola baş koydu! Engebeli yollardan geçerek zirveye ulaşan güzelimiz bu anları Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Meedo Hakkındaki Son İddialar!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı son günlerde magazin gündeminin bir numaralı isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Meedo’dan romantik bir evlilik teklifi alan güzelimiz bu sürprizden sonra Türk magazincileri tarafından konuşulmaya başlandı. Şeyma’nın yüzüğünden, evlilik teklifi aldığı yere kadar birçok haber yazıldı çizildi. Ancak bu haberlerin hepsine sessiz kalan Meedo, kendisi hakkında ortaya atılan “dolandırıcı” iftirasına Şeyma’nın hesabı üzerinden yanıt verdi.

blank

Ancak bu yanıt bile Meedo hakkında haberlerin çıkmasına engel olamadı. Son olarak Mısırlı bir gazetecinin açıklamaları ise şu şekilde; “Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi’nin Mısır kaynaklı haberlerde adı bile geçmiyor. Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da ‘ünlü bir televizyoncunun eski karısıyla evlenen Mısırlı’ şeklinde. Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır’ın en zengin sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan! Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, adı bile geçmiyor.

blank

Zaten Mısır’ın zengin listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Meedo’nunki değil. Ben yıllarca Mısır’da yaşamış bir gazeteci olarak bu kişinin ismini hiç duymadım. Amerika’da yaşadığı söyleniyor ama zengin bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın mutlaka bilirdik. Fotoğraflardan zengin biri gibi duruyor ama milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı belli, topu topu 20 kadar. Onların arasında da yok! Mısır’da adından söz edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç duymadım.”

Şeyma’nın Çilesi Bitmiyor!

Bu açıklamadan sonra gözler yine Şeyma Subaşı ve Meedo’ya çevrildi ancak nafile! Çiftimizden hiçbir açıklama gelmedi. Eğlenmeye son hız devam eden güzelimiz, bugün arkadaşlarıyla zorlu bir dağın tepesine çıkmaya çalıştı. Yolda engebelerle karşılaşmış olsa da hedefinden şaşmayan güzelimiz sonunda zirveye ulaşmayı başardı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz