Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli’den Şok Eden Haber: Herkes Evlenmelerini Beklerken Onlar Yollarını Ayırdı!

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli’den Şok Eden Haber: Herkes Evlenmelerini Beklerken Onlar Yollarını Ayırdı!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizi ile hayatımıza giren Aras Bulut İynemli, o günden beri bir hayli yol katetti. Sergilediği performans sayesinde Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinde başrol oynamaya kadar ilerledi. İş hayatı kadar aşk hayatı da yolunda olan ünlü oyuncudan kötü haber geldi! Sanıyoruz ki 6 yıllık ilişkiye nazar değdi.

Televizyon Dünyasına Mete Olarak Girip Yamaç Olarak Çıktı!

Aras Bulut İynemli’yi hepimiz Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hayat verdiği Mete Akarsu karakteri ile tanıdık. Özellikle evi yaktığı sahnede tüm yeteneğini konuşturan genç oyuncu daha o zamanlarda hepimizin kalbini çalmaya başarmıştı. Bu yetenek onu öncelikle dizi içerisinde sonra da tüm dizi camiasında ön plana çıkardı.

blank

Bu dizinin ardından Mahmut ile Meryem ve Tamam mıyız? adlı filmlerde başrol olarak izlediğimiz Aras Bulut İynemli, bu iki projede de kendini kanıtladıktan sonra içerde adlı dizide Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştı. Namı daha da yürüyen yetenekli oyuncuyu o zamandan sonra tutmak mümkün olmadı.

blank

Aras Bulut İynemli son olarak Çukur dizisinde başrol oynadı ve Yamaç karakterini canlandırdı. Milyonların nefesini tutarak izlediği Çukur, bu yıl final yaparak ekranlara veda etti. Hemen ardından ise Üç Kuruş adlı yeni bir yapımın Eylül ayında izleyiciyle buluşacağı duyuruldu. Elbette bu diznin başrolü de Aras Bulut İynemli!

İşi Kadar Aşkı ile de Konuşuldu!

blank

Ünlü oyuncunun iş hayatındaki başarısı kadar, Bige Önal ile yaşadığı 6 yıllık ilişkisi de çok konuşuldu. Her fırsatta “Evlilik ne zaman?” sorularına maruz kalan Aras Bulut ve Bige Önal çifti, bu konuda asla uzak da olsa bir tarih vermedi. Fakat 6 yıl süren bir ilişki söz konusu olunca herkes evliliğe kesin gözüyle bakıyordu.

blank

Ancak Aras Bulut İynemli ve Bige Önal çiftinden ne yazık ki kötü haber geldi. Tv100’ün haberine göre ikili ayrılık kararı aldı. Aynı ajansa bağlı olarak çalışan ve geçtiğimiz günlerde Göcek’te tatil yapan iki oyuncunun ayrılık haberi magazin gündemini adeta sarstı.

Belki de Bige Önal Ayrılık Sinyalini Vermişti!

blank

Tatil dönüşünde kameralara yakalanan Bige Önal, magazin muhaberilerinin “Ne zaman evleneceksiniz?” sorusuna “Sürekli aynı soruyu soruyorsunuz ve aynı cevabı alıyorsunuz, lütfen artık sormayın.” şeklinde cevap vermişti. Belki de güzel oyuncu o ropörtajda ayrılığa dair ipucunu vermişti ama bizler anlayamamıştık… Bakalım çiftten ayrılığın sebeplerine dair bir açıklama gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz